IPTV_Lista kanałów odnawialna

Jeśli masz problemy, chcesz zadać pytania, podzielić się swoimi doświadczeniami, to pisz tutaj. Telewizja satelitarna FORUM.
Awatar użytkownika
stalker
Stały bywalec
Stały bywalec
Podziękował: 5 razy
Dostał Podziękowań: 22 razy

Post autor: stalker » 13 sty 2021, 22:18

Jutro popatrzę, ale miałem tak na którymś radiu. I co 5 minut stawało z zegarkiem w ręku. Jakby zaprogramowane.
Wczoraj na TV Świebodzin było retransmitowane spotkanie z himalaistą Krzysztofem Wielickim. Oglądałem od 22 do 24. Nie zmroziło ani razu.
Ps. Tuner połączony po WiFi? Czy LAN? Jaka prędkość Internetu?

Wrona111
Fanatyk
Fanatyk
Tuner: USTYM 4K, OCTAGON SF8008
Antena: Laminas AS 120,Wavefrontier T90, inne
Konwerter: Inverto Black Ultra
Podziękował: 44 razy
Dostał Podziękowań: 21 razy

Post autor: Wrona111 » 14 sty 2021, 12:25

stalker pisze:
13 sty 2021, 22:18
Jutro popatrzę, ale miałem tak na którymś radiu. I co 5 minut stawało z zegarkiem w ręku. Jakby zaprogramowane.
Wczoraj na TV Świebodzin było retransmitowane spotkanie z himalaistą Krzysztofem Wielickim. Oglądałem od 22 do 24. Nie zmroziło ani razu.
Ps. Tuner połączony po WiFi? Czy LAN? Jaka prędkość Internetu?
niestety światłowodu nigdy nie będę tu miał w tej okolicy..jedynie sieć radiowa połączenie po LAN prędkość do 30 Mb/s... ping koło 22-30

..."...

Awatar użytkownika
stalker
Stały bywalec
Stały bywalec
Podziękował: 5 razy
Dostał Podziękowań: 22 razy

Post autor: stalker » 14 sty 2021, 13:29

Mam pewne obawy czy to nie prędkość Internetu jest winna. Ja mam około 40 Mb/s (5,0 MB/s zapisu). I powiem Ci szczerze, że Ritsa czy Mafi2a mi tnie. Tu pewnie jest duży bitrate.
TVK SM gdzie leci reklama HbbTV urywa tuż po tym materiale. Wychodzę, wchodzę, zaczyna się od nowa. Samo ponownie nie odtworzy.
TVK SM Grudziądz (logo TVSM HD) leci bez zacięć. Po jakim czasie Ci mrozi? Może to być też wynik większej oglądalności w godzinach szczytu?

Wrona111
Fanatyk
Fanatyk
Tuner: USTYM 4K, OCTAGON SF8008
Antena: Laminas AS 120,Wavefrontier T90, inne
Konwerter: Inverto Black Ultra
Podziękował: 44 razy
Dostał Podziękowań: 21 razy

Post autor: Wrona111 » 14 sty 2021, 20:15

stalker pisze:
14 sty 2021, 13:29
Mam pewne obawy czy to nie prędkość Internetu jest winna. Ja mam około 40 Mb/s (5,0 MB/s zapisu). I powiem Ci szczerze, że Ritsa czy Mafi2a mi tnie. Tu pewnie jest duży bitrate.
TVK SM gdzie leci reklama HbbTV urywa tuż po tym materiale. Wychodzę, wchodzę, zaczyna się od nowa. Samo ponownie nie odtworzy.
TVK SM Grudziądz (logo TVSM HD) leci bez zacięć. Po jakim czasie Ci mrozi? Może to być też wynik większej oglądalności w godzinach szczytu?
Sprawdzałem i mrozi po około 2-6 min nie ma reguły u mnie czy program nadaje relacje czy plansza informacyjna. U mnie tak samo ritsa tnie ale nie zawsze w większości czasu leci płynnie.

..."...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział dla początkujących”