[KUPIE] Pilot

Na tym forum możesz umieszczać oferty kupna i sprzedaży
toroidal68
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

[KUPIE] Pilot

#1

Post autor: toroidal68 » 28 lis 2018, 18:10

witam
Szukam pilota uniwersalnego do pozycjonera
GLOBO IR-350 bo nawet nie wiem jak wyglada
orginalny :confused:
Załączniki
IMG_8458.JPG



toroidal68
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

[KUPIE] Pilot

#2

Post autor: toroidal68 » 25 sty 2019, 13:01

Czy ktos kiedys widzial :hmmm: jak wyglada lub od czego pasowal by pilot do tego modelu pozycjonera :hmmm:



Awatar użytkownika
Jacek
Ekspert
Ekspert
Posty: 1918
Rejestracja: 11 lut 2009, 21:54
Tuner: DM800
Antena: Mabo120PM
Konwerter: Invacom
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 25 razy
Dostał Podziękowań: 80 razy
Kontakt:

[KUPIE] Pilot

#3

Post autor: Jacek » 25 sty 2019, 15:32

A w instrukcji nie ma zdjęcia lub jakim pilotem można sterować. Instrukcję ktoś oferował kiedyś na elektrodzie


''Gdy gazela budzi się o poranku wie, że musi biegać szybciej niż najszybszy lew, inaczej zostanie pożarta...
Gdy rano budzi się lew - już wie, że musi biec szybciej niż najwolniejsza gazela, bo zdechnie z głodu...
Nieważne czy jesteś gazelą, czy lwem od rana musisz zapierdalać..."
PODOBNO:
(Muhammad bin Raschid Al Maktum, szejk Dubaju.)

toroidal68
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

[KUPIE] Pilot

#4

Post autor: toroidal68 » 25 sty 2019, 15:43

Wlasnie nie mam zadnej ksiazeczki do niego.Jakbym mial instrukcje od niego to nie pytal bym na forum o pilot.Pozycjoner dostalem od znajomego ktory posiadal u siebie antene sterowana tym pozycjonerem.Pytalam sie ciagle czy nie znalazl czegos,ale bez skuktu.Ale powiedziel mi ze mial do niego pilot bo nim sterowal.Na elektrodzie tez szukalem ale nic nie znalazlem.Ktos sie tez pytal o instrukcje do tego modelu.Ale nikt sie nie odezwal.
Nawet jakbym mial pilot od niego to nie wiem czy by zadzialal,wiem ze trzeba byloby go zaprogramowac tak jak w AP500



ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości