Polsaka to jest!! dziki kraj!!

Forum poświęcone działalności i ofercie platformy cyfrowej Orange
Awatar użytkownika
Marek-B
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 415
Rejestracja: 12 lut 2009, 8:36
Lokalizacja: Łochów -mazowieckie 52,540543 21,667213
Podziękował: 2 razy
Dostał Podziękowań: 4 razy

Polsaka to jest!! dziki kraj!!

#1

Post autor: Marek-B » 07 kwie 2010, 21:23

Jeśli ktoś ma Neostradę , a skusi się na namowy tfuu!! " konsultanta" , ostrzegam .


....dzwoni do mnie " konsultant" , ..
"

Nawija .....
"..jako ,ze jest Pan naszym dobrym klientem od wielu lat , mamy dla Pana propozycję .
Oferujemy panu, darmowa Telewizję Satelitarną. Oferta bezpłatna , kanały HBO i wiele innych za darmo.

Pytam się co jest w umowie ...drobnym druczkiem . Oczywiście , nic nie ma drobnym druczkiem , wszystko legalnie , bez opłat . W ramach dobrej współpracy.
Mam abonament Cyfry + i jest mi ta TV nie potrzebna ...więc dziękuje . Za pare dni ponowny telefon.
Ta sama gadka . Syn stwierdził ,ze jak tak " ZA DARMO " ..to weźmie sobie do pokoju na góre , bo talerzy sat. u nas ci dostatek to sie podłaczy.
OK. Niech przysyłają . Parę dni kurier jest . Przywiózł zestaw.
Umowa podpisywana w busie u kuriera ...wiele stron.
No OK.
po południu podłączamy LIVEBOXA i tuner . Dupa blada nie działa. A że , w tv sat raczej jestem obeznany stwierdzam awarie LIVEBOXA.
Pożyczam od znajomego...działa. Sprawdzam kanały ..no jest z 5 szt ..reszta ogólnie dostępne FTA .Tuner muli ,aż miło :) Takiego chłamu dawno nie miałem do testów , a przewinęło sie przez moje ręce duuuzo.
Z racji ,ze to badziewie jakich mało , chcę zrezygnować z tego "dobrodziejstwa" na mocy....że umowa sporządzona poza firmą .

Obyście się nie zdziwili. najbliżyższy punkt , gdzie ten szajs moźna oddać ...80 km od mojego " zadupia".
Syn studiuje w Waw-ce , to mu wysmażyłem upoważnienie ...coś mnie tak tknło :) wziął sprzet ...dwie spoere paczki pod pachcy i pojechał .
Nic z tego . By rozwiązać umowę ...trzeba telefonicznie ( spróbujcie się dodzwonić do w miare kompetentnej osoby)..zgłosić rezygnację i odczekać pare dni. OŻ kutwa!!!
No dobra . Sa Święta , będę dzwonił po.
Dziś dzwoni jakas lala i nawija co ja chcę . Czy rezygnuje , czy podtrzymuje umowę " NA DWA LATA"!!!.
Tłumacze jak chłop krowie na rowie , że nie potrzebne mi to i chcę zrezygnować i oddać im sprzęt " nówka sztuka nie śmigana"
Ale coś mnie tak tknęło drugi raz i pytam się ...czy rezygnacja z TV nie wiąże się tez z rezygnacji z internetu...???
Ależ oczywiście , jeśli Pan zrezygnuje z TV ....w ramach podziękowania za owocną współpracę ...
pozbawimy Pana też internetu.
Macie z rana słabe ciśnienie.....spróbujcie zrozumieć TPSA. Nie na darmo zwą ją " Telekompromitacją SA".
Więc wg . ich poj@@@@@@j logiki , nie można zrezygnować z ostatniej proponowanej opcji , bez wymówienia całości.!!!
Teraz bądź mądry..zrezygnuj , podpisz nową , a może masz nikłe szanse na tym " zadupiu" ,że ci nie zablokują portu w centrali.\ i podłącza cię znowu.
Syn jutro w punkcie będzie wyjaśniał sprawę dalej , bo już chciałem wysłać " Rezygnację z rezygnacji" , żeby to badziewie stało w pudłach przez dwa lata , aby mnie nie odcięli od świata, ale kazali mi wysłać fax na 9394 ( w dobie internetu , XXI wiek , nie można mailem!!!) ..ale niestety 9394 ...NIEMA TAKIEGO NUMERU!!!!

No krew jasna zalewa.
Nie dawno miałem podobna akcję ...
odcieli mi neta . Na parę dni . dzwonię , a ci kretyni ,że ...JA SAM ZREZYGNOWAŁEM!!!Okazało sie ,że to jakiś debil konsultant coś namieszał. W ramach przeprosin , przysłali mi podkładkę pod mysz ...oczywiście z logo TPSA!! Nie chciało mi sie juz dymać na povcztę by im ten WSPANIAŁY podarunek zwrócić .
No ale nie ma lekko ...na koniec miesiąca rachunek ......1700 zł. ZA CO???? bo przeciez Pan zrezygnował i to jest kara za zerwanie umowy.
Potem to już standart ..kupa telefonów , korekta rachunku, potem korekta , korekty.....................wyprostowali.
Szkoda tylko ,że inernet z neostrady jest jedyną opcją w mojej mieścinie. Radiówka chodzi słabo. Przejście na innego operatora po ich kablach...miesiąc bez neta standart.




no wyzaliłem się ....
ale czy Drzewiecki nie miał racji???:)

v


Technomate 5300D+. Mabo 180 cm.

Awatar użytkownika
rysiuhelix
Ekspert
Ekspert
Posty: 4106
Rejestracja: 12 lut 2009, 12:08
Podziękował: 213 razy
Dostał Podziękowań: 291 razy

Polsaka to jest!! dziki kraj!!

#2

Post autor: rysiuhelix » 07 kwie 2010, 22:15

Hmm , ano miał .....
Serdecznie współczuję.



Awatar użytkownika
jansat
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1129
Rejestracja: 11 lut 2009, 23:00
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Podziękował: 1 razy
Dostał Podziękowań: 87 razy

Polsaka to jest!! dziki kraj!!

#3

Post autor: jansat » 07 kwie 2010, 22:56

Ja już ładne parę lat temu olałem tą bandę złodziei tzw.telekomunikacja polska sa.
Neta mam z radiówki a numer z TP przeniosłem do Ery domowej i mam co miesiąc 100zł oszczędności.


KTI 230cm C-band MTI 15Ksiłownik36",Svensat1,5m LNB twin Invacom siłownik18",Mabo 1,5m LNB SC-1 siłownik18" Parabola 125cm zez Astra-Hotbird LNB twin Digistar i SC1
Dekodery codziennie inny
Na 2 lata N-box HDTV.

Awatar użytkownika
zuchnet
DX-er
DX-er
Posty: 12517
Rejestracja: 13 lut 2009, 19:24
Tuner: Dr.HD, Openbox, TBS 6983
Antena: 2m, OFC 1200, AS-130
Konwerter: Inverto White Flansh
Lokalizacja: Lubartów 51.44°N 22.68°E
Podziękował: 551 razy
Dostał Podziękowań: 797 razy
Kontakt:

Polsaka to jest!! dziki kraj!!

#4

Post autor: zuchnet » 07 kwie 2010, 22:56

Dokładnie tak jest w tej TPSA z nimi raczej nie należy wchodzić w promocje żadną bo są to kompletni ....
U mnie może więcej niż miesiąc temu również zadzwonił telefon od nich z propozycją pakietu TV i co jest dla mnie najśmieszniejsze człowiek po drugiej stronie tel. ma chyba tą regułkę opracowaną jak 10 przykazań bo nie da dojść do głosu szkoda że jest aż tak pusty i niezoriętowany w tym co nawija.
Mi dodał do całego zestawu w gratisie antenę satelitarną i PILOT do ich tunera aha w tamtym roku aneks do umowy na Neostradę podpisywałem 3 razy w ciągu miesiąca a tylko dlatego że nikt chyba nie odhaczył że został podpisany wcześniej :judge:


Dish: Parabola 200 (98e-53w), AS-120 , AS-130, 3xT90 (95e-60e),(42e-4w),(5w-45w)
STB:DM 920UHD, DM 900UHD, VU+ DUO 4K SE , SF-8008 Single, Openbox X-810, S3 Mini II, S3 CI II, AS-4K2X, GT Media: GTX, GT Combo, V9 Prime, TBS 6903

Awatar użytkownika
Jacek
Ekspert
Ekspert
Posty: 1918
Rejestracja: 11 lut 2009, 21:54
Tuner: DM800
Antena: Mabo120PM
Konwerter: Invacom
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 25 razy
Dostał Podziękowań: 80 razy
Kontakt:

Polsaka to jest!! dziki kraj!!

#5

Post autor: Jacek » 08 kwie 2010, 5:59

To fakt.

Dawno, dawno temu, miałem najnańszy abo w TP, ale zachciał Mi się wtedy neostrady.
Musiałem zwiększyć pakiet na wyższy, żeby zostać WYBRAŃCEM.
Po roku czy dwóch zrezygnowałem z usługi zwanej neostradą, ale pakietu już NIE WOLNO zmienić na najniższy.


''Gdy gazela budzi się o poranku wie, że musi biegać szybciej niż najszybszy lew, inaczej zostanie pożarta...
Gdy rano budzi się lew - już wie, że musi biec szybciej niż najwolniejsza gazela, bo zdechnie z głodu...
Nieważne czy jesteś gazelą, czy lwem od rana musisz zapierdalać..."
PODOBNO:
(Muhammad bin Raschid Al Maktum, szejk Dubaju.)

Awatar użytkownika
Tomek
Bywalec
Bywalec
Posty: 102
Rejestracja: 08 mar 2009, 20:10
Tuner: Brak
Antena: Brak
Konwerter: Brak
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Polsaka to jest!! dziki kraj!!

#6

Post autor: Tomek » 08 kwie 2010, 9:27

Marek-B pisze:Jeśli ktoś ma Neostradę , a skusi się na namowy tfuu!! " konsultanta" , ostrzegam .
....dzwoni do mnie " konsultant" , ..."
Ja zazywczaj w tym miejscu kończe rozmowe ;))
Nie lubię jak ktoś próbuje mnie uszczęśliwiać na siłę i próbuje mi sprzedać coś zbędnego ,
ale wiem ze jest grupa ludzi która się na w takie "promocje" daje wkręcić,
np. moja siostra, a później żeby to odkręcić tylko nerwy.
Marek-B pisze: no wyzaliłem się ....
ale czy Drzewiecki nie miał racji???:)
wg mnie jeszcze chory ;)



Awatar użytkownika
Artur
Ekspert
Ekspert
Posty: 1708
Rejestracja: 14 kwie 2009, 0:26
Lokalizacja: N52°1/E21°2
Podziękował: 19 razy
Dostał Podziękowań: 53 razy

Polsaka to jest!! dziki kraj!!

#7

Post autor: Artur » 08 kwie 2010, 9:31

Odpukać w niemalowane.
Mnie całe szczęście nie oferowali TV. :grin:
Mieszkam na wsi do wyboru mam tylko Netię albo Neostradę.
Raz spróbowałem z Netią i po pół roku szybko wróciłem do Neo.
Nie mam problemów z serwisem jak zgłaszam awarię linii to na drugi dzień zawsze mam ekipę.
Przycinają drzewa na trasie, usuwają usterki, gonili mi nawet myszy :w00t: na strychu itd.


Żniniewicz PM -200cm. - Ku
Żniniewicz PM -180cm. - C
Laminas PM -120cm. - Ku

Awatar użytkownika
Marek-B
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 415
Rejestracja: 12 lut 2009, 8:36
Lokalizacja: Łochów -mazowieckie 52,540543 21,667213
Podziękował: 2 razy
Dostał Podziękowań: 4 razy

Polsaka to jest!! dziki kraj!!

#8

Post autor: Marek-B » 15 kwie 2010, 14:50

No i stało się .....
Pożegnałem się z TPSA definitywnie .
po 10 latach współpracy. Wczoraj wyłączyli mi Neostradę pomimo zgłoszenia chęci dalszej współpracy na dwa lata.
Niby nie zgłosiłem pisemnie rezygnacji z rezygnacji Konsultantka wcześniej stwierdziła ,że telefonicznie też można , a ona odnotuje chęć przedłużenia na kolejne dwa lata.
Znajomy z neta , pracownik TPSA , też twierdził tydzień temu ,że w systemie ma " ANULOWANIE REZYGNACJI" i przedłużenie na kolejne dwa lata.
Ileż kutwa mozna się z osłami użerać . Poprzednio na przedłużenie na kolejne dwa lata , przyszły mi dwie umowy z dwóch różnych miast. Z róznymi numerami umowy.

Przechodzę do ERY na łączach TPSY. Radiówka i inne opcje odpadaja u mnie.

Narazie podpiałem sie do sąsiada.:) :pirate:


Technomate 5300D+. Mabo 180 cm.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Platforma Orange”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości