Jaki kontaktron do silownika 24"

Dział poświęcony problemom z działaniem sprzętu TV SAT - usterki,naprawy, przeróbki itp.
toroidal68
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Jaki kontaktron do silownika 24"

#1

Post autor: toroidal68 » 14 lut 2019, 18:51

witam
Na pozycjonerze wyskakuje mi Er-2 przerwa w obwodzie i mysle ze to jest wina kontaktronu :hmmm:
Jak trzymam przyciskiem na pozycjoinerze jedna sekunde pojedzie i zatrzymuje sie i tak ciagle. :yes: :wall:
Chcialbym spytac specjalistow w tym temacie.Czy ten kontaktron bedzie pasowac do silownika 24"? :hmmm:
https://mselektronik.pl/przekazniki/kontaktrony/mk15b2
z gory dziekuje :bow:
Załączniki
IMG_8423.JPG



Awatar użytkownika
Jacek
Ekspert
Ekspert
Posty: 1918
Rejestracja: 11 lut 2009, 21:54
Tuner: DM800
Antena: Mabo120PM
Konwerter: Invacom
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 25 razy
Dostał Podziękowań: 80 razy
Kontakt:

Jaki kontaktron do silownika 24"

#2

Post autor: Jacek » 15 lut 2019, 8:52

Można powiedzieć, że każdy kontaktron będzie pasować - byle się zmieścił w obudowie :grin: . Trzeba czasami pogłówkować, może dolutować "srebrzankę" żeby dobrze zamontować jak nie pasuje do org płytki. Ja mam kontaktrony z jakichś starych przekaźników.


''Gdy gazela budzi się o poranku wie, że musi biegać szybciej niż najszybszy lew, inaczej zostanie pożarta...
Gdy rano budzi się lew - już wie, że musi biec szybciej niż najwolniejsza gazela, bo zdechnie z głodu...
Nieważne czy jesteś gazelą, czy lwem od rana musisz zapierdalać..."
PODOBNO:
(Muhammad bin Raschid Al Maktum, szejk Dubaju.)

toroidal68
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Jaki kontaktron do silownika 24"

#3

Post autor: toroidal68 » 15 lut 2019, 18:17

Jacek pisze:
15 lut 2019, 8:52
Można powiedzieć, że każdy kontaktron będzie pasować - byle się zmieścił w obudowie :grin: . Trzeba czasami pogłówkować, może dolutować "srebrzankę" żeby dobrze zamontować jak nie pasuje do org płytki. Ja mam kontaktrony z jakichś starych przekaźników.
=========
Dzieki @Jacek :bow: ale juz zamowilem :yes:



toroidal68
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Jaki kontaktron do silownika 24"

#4

Post autor: toroidal68 » 28 lut 2019, 18:23

Kontaktron juz wlutowany,silownik dziala poprawnie :vivalabamba:
Załączniki
IMG_8468.JPG



ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztat i serwis”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości