Ranking image

Dział poświęcony problemom z działaniem sprzętu TV SAT - usterki,naprawy, przeróbki itp.
Stan500
Bywalec
Bywalec
Posty: 119
Rejestracja: 03 wrz 2017, 9:20
Tuner: Openbox sx9 combo,Opticum 405 Commons, Topfild 7TF
Antena: Technomate 120 cm
Konwerter: Inwerto Black
Podziękował: 19 razy
Dostał Podziękowań: 1 razy

Ranking image

#1

Post autor: Stan500 » 21 mar 2019, 18:53

Witam wszystkich klubowiczów,a zwracam się do tych raczej bardziej doświadczonych,z zapytaniem czy moglibyście utworzyć taki ranking dla wszystkich mniej zaawansowanych użytkowników takich jak choćby ja,myślę że takich ludzi jest więcej i to mogłoby na początek skrucić ich poszukiwania,no i mogłoby ich wstępnie ukierunkować ,za co z góry dziękuję w swoim i mam nadzieje że i także w imieniu licznej jeszcze rzeszy mniej doświadczonych kolegów .Pozdrawiam



Awatar użytkownika
moons
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1696
Rejestracja: 05 sty 2011, 22:12
Tuner: GigaBlue Quad Plus
Antena: Triax 115
Konwerter: Fte
Lokalizacja: Hajnówka
Podziękował: 5 razy
Dostał Podziękowań: 114 razy

Ranking image

#2

Post autor: moons » 21 mar 2019, 19:25

Nie można czegoś takiego zrobić. Wszystko zależy od tego do czego chcesz używać tuner a jeszcze bardziej od samego tunera czy nawet producenta tunera.
Mi osobiście najbardziej pasuje openatv, na moim tunerze działa bardzo sprawnie, posiada wszystkie funkcje jakie są mi potrzebne i nie mam z nim żadnych kłopotów.
Natomiast są tunery gdzie producent nie poszedł na współpracę z teamem i openatv robione prawie po omacku jest po prostu do bani albo działa bardzo słabo. Najlepiej na początku sobie wgrać dostępne image i spróbować jak się je używa. Choć każde wygląda prawie tak samo to zawsze diabeł tkwi w szczegółach.
Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztat i serwis”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości