Liga Mistrzów w Polsacie

Nowości ze świata TV SAT oraz mediów. Forum TV-SAT.
jackob42
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 584
Rejestracja: 08 lut 2017, 17:18
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 7 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#51

Post autor: jackob42 » 13 lip 2017, 18:02

Polsat nigdy nie miał kanału filmowego z prawdziwego zdarzenia i na dzień dzisiejszy nie będzie miał.Praw filmowych nie kupią z dnia na dzień.Zmniejszyli Vod bo tr.nie mają z gumy i nie da się ciągle upychać kanałów.Nawet w takiej jakości do jakiej wszystkich przyzwyczaili czyli nędznej.Akurat z torrentami z tego co wiem to nie jest tak wesoło ostatnio.Jeden z wymienianych serwisów ma osoba z mojej rodziny i twierdzi że tam nic kompletnie nie ma.Akurat praw filmowych to nie potracili tylko jedna wytwórnia jest rozbita więcej podmiotów bo poszczególne pozycje wykupuje się indywidualnie.A powtórki były są i będą zawsze ja nie siedzę ciągle przed tv więc i na takim C+Family oglądam filmy których wcześniej nie widziałem a właśnie tam lecą filmy które już jakiś czas temu miały premierę na C+.CP celuje w mniej wybrednego klienta dla którego głównie liczy się niska cena.Dlatego mleko na ekranie przez co i częściowo cierpią i abonenci NC+ np taki Eurosport2 HD.LM w CP to nic dobrego jakość może być jak na kanałach premium z imprezy siatkarskiej w naszym kraju czyli tragiczna.Natomiast komentarz choćby np takiego Hajty czy Kołtonia to dramat bo jedynie dobry poziom trzyma Borek.



zorro
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: 06 sie 2015, 12:31
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Liga Mistrzów w Polsacie

#52

Post autor: zorro » 14 lip 2017, 20:49

Weź już skończ ten bełkot gimbazo bo czytać się tego już nie da.



jackob42
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 584
Rejestracja: 08 lut 2017, 17:18
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 7 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#53

Post autor: jackob42 » 16 lip 2017, 13:28

zorro pisze:Weź już skończ ten bełkot gimbazo bo czytać się tego już nie da.
Nikt cię do tego nie zmusza trollu a gimbaza to twój poziom.



zorro
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: 06 sie 2015, 12:31
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Liga Mistrzów w Polsacie

#54

Post autor: zorro » 16 lip 2017, 20:45

Po "trollu" przecinek, Cymbale :smile1:



Awatar użytkownika
Roger
Admin
Admin
Posty: 1966
Rejestracja: 11 lut 2009, 20:12
Tuner: nBox
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 173 razy
Dostał Podziękowań: 47 razy
Kontakt:

Liga Mistrzów w Polsacie

#55

Post autor: Roger » 17 lip 2017, 8:03

Panowie! Jak chcecie sie obrażać to proponuje przejsc na PW, a nie robic prywatny folwark na Forum.

Nastepnym razem beda ostrzeżenia .
Wieczorem polecą z tego tematu posty nie związane z tematem.
Za ten post użytkownik Roger otrzymał podziękowanie od:
mustaphagee (17 lip 2017, 14:36)



big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1569
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#56

Post autor: big-apple » 22 lip 2017, 13:56

jackob42 pisze:Polsat nigdy nie miał kanału filmowego z prawdziwego zdarzenia i na dzień dzisiejszy nie będzie miał.Praw filmowych nie kupią z dnia na dzień.Zmniejszyli Vod bo tr.nie mają z gumy i nie da się ciągle upychać kanałów.Nawet w takiej jakości do jakiej wszystkich przyzwyczaili czyli nędznej.Akurat z torrentami z tego co wiem to nie jest tak wesoło ostatnio.Jeden z wymienianych serwisów ma osoba z mojej rodziny i twierdzi że tam nic kompletnie nie ma.Akurat praw filmowych to nie potracili tylko jedna wytwórnia jest rozbita więcej podmiotów bo poszczególne pozycje wykupuje się indywidualnie.A powtórki były są i będą zawsze ja nie siedzę ciągle przed tv więc i na takim C+Family oglądam filmy których wcześniej nie widziałem a właśnie tam lecą filmy które już jakiś czas temu miały premierę na C+.CP celuje w mniej wybrednego klienta dla którego głównie liczy się niska cena.Dlatego mleko na ekranie przez co i częściowo cierpią i abonenci NC+ np taki Eurosport2 HD.LM w CP to nic dobrego jakość może być jak na kanałach premium z imprezy siatkarskiej w naszym kraju czyli tragiczna.Natomiast komentarz choćby np takiego Hajty czy Kołtonia to dramat bo jedynie dobry poziom trzyma Borek.
No bo nigdy nie miał. To nie był ich target. Przez lata Polsat był dla Janusza w terenów wiejskich bo było tanio. Cana+ był hegemonem. Nie wiemy co Polsat zamierzam. Na razie pozamiatał w sekcji sportowej.
Z torrentami słabo? To twoi ludzi słabo się znają. Jest tylko różnica między torrentami prywatnymi zamkniętymi a publicznymi . Poza tym PPV Polsatu spada bo ludzie nie są zainteresowanie kanałami SD i lektor a jakość gorzej niż VHS.
Teraz jest netflix showmax IPLEX płatny Onet VOD itd. Myslisz że ktoś będzie zamawiać PPV mając takie serwisy?

Zapytam o taki film Ghost in the Shell który już jest na Blu Ray a poloczymy kto pierwszy z pokaże ten film i kiedy .

CP nie celuje w wybrednego klienta. To się już zmieniło. Polecam inne fora gdzie ludzie mówią jak tylk umowa z NC+ się skończy idą do Polsatu a Canal+ już nie mają bo guzik tam jest dla nich.
O jakości obrazu decyduje nadawca. Nie wiem po co trzymają duble SD kanaów HD. Pomijam po 9/10 kanałów HD na 1 transponderze.Tutaj to Polsat to porażka. Tyle że Canal+ mając 8 Canal+ nie ma czego pokazywać na nich między grudniem a lutym gdy nie ma Ligi Mistrzów .

Canal+ ma prawa do LiGi Angielskiej jeszcze do sezonu 18/19 zapewne przetarg będzie za rok. Jeśli i to stracą to mogą iść z torbami.



jackob42
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 584
Rejestracja: 08 lut 2017, 17:18
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 7 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#57

Post autor: jackob42 » 22 lip 2017, 17:41

W Polsacie było tanio i jest tanio tylko kiedyś była jeszcze ciekawa oferta nawet sportowa na dziś dzień jest z tym słabo.Abonowałem tą platformę 12 lat na dzień dzisiejszy nawet mi szkoda 20 zł na rodzinny bo według mnie nie warto.Na tych forach to już kilka lat narzekają że drogi i idą do CP bo tanio i to jest główny argument.I tłumaczą sobie że nie będą mieli np .C+i Ale Kino za to Filmboxy i Cinemaxy to jest żałosne patrząc na ramówkę tych kanałów.Pierwszą paczkę dostawałem przy przedłużeniach dwa razy po kilku dniach zadzwoniłem by wyłączyli bo to tragedia co pokazują.Drugą miałem też kilka razy po kilka miesięcy też tam nic ciekawego nie ma.Jedyne godne uwagi to HBO i C+ mam obie i ta druga bardziej mi odpowiada.Martwe okresy są w każdych kanałach np teraz w Eleven gdzie abonuje i kompletnie nie ma co oglądać do czasu jak wystartują ligi.Nie zapominaj że C+ głównie abonują dla Ekstraklasy a Liga angielska miała odrobinę większą oglądalność od La Ligi.La Ligi nie ma w C+ i też mieli tak wszyscy odchodzić ale jak wiadomo krowa co dużo ryczy to mało mleka daje.Najwyżej część abonentów zamiast C+ wybierze Eleven i tyle.Do czasu jak mam w kraju takie zarobki jakie mam głównym kryterium przy wyborze tv będzie cena a dopiero póżniej oferta.Ja np Eleven znacznie mam taniej niż w CP do tego obecnie MMP z kanałami erotycznymi przez 24 godziny gdzie w CP są drożej te kanały i tylko w godzinach nocnych i to bez Dorcel tv.Dodatkowo tu można sobie wachlować opcjami dodatkowymi a nie tylko zobowiązania.W dodatku w CP mając pakiet sportowy nie mam żadnej pewności że zobaczę cały ich sport i nie piszę tu tylko o boksie czy ksw.Podobna historia może być z LM do tego oprawa i komentarz śmiem twierdzić że będzie słaby lub bardzo słaby bo poza Borkiem nikogo tam nie ma na dobrym poziomie.W NC+ mam umowę na Extra+8C+Eleven za ok 63 zł do tego HBO na 6miesięcy za free w CP sport to Max+Sport HD+Eleven taka przyjemność to 75 zł w tym gratisowe miesiące które trochę zbiją tę cenę.Tylko brak Ligi angielskiej którą najchętniej oglądam a ona jest tylko u jednego operatora na dzień dzisiejszy.A i Polsat kiedyś miał kanał filmowy i to bez reklam ale tam leciała taka kicha że głowa mała i w dodatku powtórka goniła powtórke pomimo że kanał nadawał od 21.



zorro
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: 06 sie 2015, 12:31
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Liga Mistrzów w Polsacie

#58

Post autor: zorro » 25 lip 2017, 8:08

Na chwilę obecną NC+ traci prawa w przyśpieszonym tempie i nie jest już żadnym premium. Z kolei CP nabywa prawa do piłki kopanej i prędzej czy później dzięki LM pozyskają nowych abonentów. Zresztą już teraz C+ zalicza znaczny odpływ abonentów w kablówkach. Już w październiku okaże się czy przedłużą prawa do NBA. Szczerze w to wątpię :smile1: Tymczasem CP kupił sobie prawa do ligi czeskiej w piłkę kopaną :clap:



jackob42
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 584
Rejestracja: 08 lut 2017, 17:18
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 7 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#59

Post autor: jackob42 » 25 lip 2017, 19:57

Czyli HBO też nie jest premium a tym bardziej jakieś Filmboxy czy Cinemaxy.Do czasu utraty LM będą przetargi na Ligi włoską,francuską czy hiszpańską i o ile dwie pierwsze są nie realne to ta trzecia juz tak.Bo pośrednikiem nie jest MP&Silva.Liga czeska to jest to na co wszyscy czekali w CP :smile1: Na dzień dzisiejszy w CP jest tylko ciekawy ze względu na sporty walki ale to za mało by z tego powodu wiązać się umową.LM już tak ale to dopiero za sezon i nie wiadomo na jakich zasadach będzie to pokazywane.NBA ma niską oglądalność a taka Euroliga miała nawet tragiczną dlatego się pozbyli.Chcą zainteresować fanów kopanej nich kupią Ligę angielską lub Ekstraklasę choć mnie ta druga średnio interesuje.Zdecydowanie wolałbym GP na żużlu lub naszą ligę ale na to nie mają szans bo C+ przedłużył umowy.



big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1569
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#60

Post autor: big-apple » 28 lip 2017, 23:07

zorro pisze:Na chwilę obecną NC+ traci prawa w przyśpieszonym tempie i nie jest już żadnym premium. Z kolei CP nabywa prawa do piłki kopanej i prędzej czy później dzięki LM pozyskają nowych abonentów. Zresztą już teraz C+ zalicza znaczny odpływ abonentów w kablówkach. Już w październiku okaże się czy przedłużą prawa do NBA. Szczerze w to wątpię :smile1: Tymczasem CP kupił sobie prawa do ligi czeskiej w piłkę kopaną :clap:
Drożej na pewno nie będzie bo i tak grunt im się pali. Na infolinni samowolka. Do mnie dzwonią w sprawie serwisów interaktywnych typu czy nie interesuje mnie pakiet FunVod ten erotyczny. Ja im powiedziałem że ja mam swój dekoder a ten ich to wsadziłem do szafy bo mnie nieinteresuje tyle z rozmowy :D

Canal+ z tego co wiem jest wart aż 40zł . Osobiście wole HBO .No i sobie to zostawie a z Canal+ to już nawet z ojcem gadałem czy by nie wywalić Canal+ w zaświaty skoro można sobie kupić taniej netflixa poza tym daje mu Blu Raye takie które on chce . Nie będe płacić ża polską extraklase która została kosmicznie przepłacona przez Canal+ i teraz im to bokiem wychodzi.

NBA? zwisa mi jak taką lige ma komentować Wojciech UŁA Michałowicz to ja dziękuje. A ja trafi gdzieś poza Canal+ to się uśmieje. NBA można oglądać na KODI każdy mecz .Poza tym jest AntiSat z kanałami Nova Sport no i Skylink także a tam jest NBA w oryginalnym komentarzu. Lige Pepicków chętnie sobie popatrze bo Chińska może wręcz upaść . Osobiście czekam na sierpień 2018 dowiemy się jak Polsat będzie pokazywać LM a zyskają sporto $$$ transmitując meczyk na kanale otwartym drogą naziemną. Dodatkowym plusem będzie to iż od następnego sezonu LM będzie miała nowy format mecze 19 oraz 21. A to oznacze większe zyski z reklam Polsatu.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości TV SAT i Medialne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości