Liga Mistrzów w Polsacie

Nowości ze świata TV SAT oraz mediów. Forum TV-SAT.
big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1569
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#71

Post autor: big-apple » 31 sie 2017, 23:47

jackob42 pisze:
big-apple pisze:
zorro pisze:"Już od sierpnia 2018 roku przez trzy kolejne lata (do roku 2021) wszystkie ponad 1000 meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA wyłącznie w kanałach Polsatu. Grupa Polsat nabyła dla polskich kibiców wyłączne prawa do pokazywania LM i LE dla wszystkich kanałów dystrybucji – m.in. telewizji, internetu i urządzeń mobilnych."

To tyle w temacie :smile1:
W sierpniu 18 albo nawet wcześniej będzie ostre parcie marketingowe na LM/LE . Zapewne będzie Tomasz z żoną reklamowac. Widze spory odpływ abonentów do Polsatu.
Dodatkowo też za rok będą przetargi na Liga Angielską i chyba Ekstraklae. Już teraz Eleven pozamitało wszystkie prawa poza Premiere League na ich kanałach na chyba 3 lata.
Właścielem Eleven jest przecież milairder który ma klub z Premiere League. A Ta liga będzie jeszcze droższa podczas przetargów. Będzie tylko 1 ale. Anglicy nie lubią gdy ktoś inny będzie pokazywać ich mecze przed 16:15 i zbyt dużo transmisji.Kwestia jaki pakiet będzie wchodzić w gre.

Kod: Zaznacz cały

Premier League | liga angielska – do końca sezonu 2018/2019
Copa del Rey | Puchar Hiszpanii – do końca sezonu 2017/2018
Superpuchar Hiszpanii – do końca sezonu 2017/2018
Lotto Ekstraklasa – do końca sezonu 2018/2019
Także w przyszłym roku wrzesień przetargi na Lige Angielską i puchary Hiszańskie. Lotto Ekstraklasa to chyba za 2 lata przetarg albo jestem w błędzie.
Widzę że masz szklaną kulę bo widzisz przyszłość :smile1: Numery z Lotto też widzisz? :smile1: Jak pisałem wcześniej Eleven przegrało dwa najbardziej istotne prawa podczas ich istnienia czyli Ekstraklasę i LM warto też dodać najwyższą klasę rozgrywkową na żużlu czy GP.A wszyscy twierdzili że żużel na bank odbiorą NC+.Właściciel Eleven ma klub z Premiere League?Z tego co mi wiadomo to jest właścicielem Leeds United a drużyna ta gra w Sky Bet Championship a nie Premiere League.To że ktoś ma dużo kasy to nie znaczy że będzie nam fundował tv za pół darmo i kupował nom stop nowe i drogie prawa które się nie zwrócą.Na dzień dzisiejszy Elven jest małe zainteresowanie stąd promocje po kolei u operatorów np w CP można dostać i za 10 zł w UPC za 9.90 zł czy NC+7.95,9.90 zł,11.90,15.90zł.
Zainteresowanie jest słabe bo pakiet to 15zł. No i to tylko mecze na piątek niedziela i dodatki wtorek-czwarte. Jak na nasz rynek troche za drogo.Jednak w Polsacie mając Smartfom jest za 7zł cena przyzwoita. To sa skutki poprzyzwyczajania się od lat do tego że w Canal+ zawsze były te 4 mecze w pakiecie. A tutaj trzeba dodatkowo płacić.



big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1569
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#72

Post autor: big-apple » 31 sie 2017, 23:52

zorro pisze:Ja potrafię sobie wyobrazić ofertę sportową NC+, bez dostępu do Eleven :thumbsup: Gdy dwa lata temu zaistnieli na polskim rynku i z wejścia kupili prawa Laligi, co niektórzy wyznawcy pseudo "premium" z krzeseł pospadali. Konsultanci NC+ do ostatniej chwili kłamali, że laliga tylko u nich. Wtedy w necie można było poczytać, że Eleven szybko zbankrutuje, że wykosztowali się na Laliga i za mało żądają opłaty. Jakoś NC+ nie obniżył cen po utracie tylu praw :beer: Tymczasem Eleven zaczęło kupowac wszystko inne na pniu, hurtowo można powiedzieć. Ostatnio dokupili sobie prawa Bundesligi i jak dla mnie na tym mogliby już zakończyć. :clap2: Od wielu lat oglądałem wyłącznie F1, Bundesliga i Laliga. teraz chętnie obejrzę Milika z Zielińskim w Napoli i mecze Juve. To wszystko mam w Eleven. W mojej ocenie utrata NC+ do praw LM i LE od sierpnia 2018r, to dla nich oznacza rychły koniec. Polsat przygarnie wszystkich zawiedzionych tym faktem, którzy nie rozumieją nowej formuły polegającej na pokazywaniu "żaglówek, koników, tenisa, wrc, i gry w pomidor" :vivalabamba:
Odejście Smoka którego i tak nie lubiłem to znak że Canal+ sie sypie. Jednak odejście Twarowskiego to jest już znak że naprawde jest źle.
Został Żelek Nahorny i Pełka którego najbarrdziej lubie i Rosłoń którego nie znosze. To są pozostałości z komentatorów którzy będą jeszcze komentować Lige Angielska .
Nc+ było w sytuacji podbramkowej z Eleven. Oni musieli to dołączyć inaczej stracili by tylu abo ile we Francji stracili . A to bylby duży cios.
Poza tym i tak zarabiają na reklamach. Wiedzą że czekasz na mecze to zobaczysz 15 minut reklam oraz w połowie meczu to samo.
Ja czekam na informacje w sprawie La Ligi w Eleven oraz Copa Del Rey. Obecne sezony są ostatnimi. Super Puchar Hiszpanii już się odbył i tutaj też ciekawe kto będzie pokazywać ponownie.



zorro
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: 06 sie 2015, 12:31
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Liga Mistrzów w Polsacie

#73

Post autor: zorro » 12 wrz 2017, 18:01

Od najbliższej środy Liga Mistrzów również w TVP. Totalny upadek C+ :w00t:



jackob42
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 584
Rejestracja: 08 lut 2017, 17:18
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 7 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#74

Post autor: jackob42 » 12 wrz 2017, 18:36

Ostatni sezon u nich więc chcą wyciągnąć max z tych praw.Co z tego jak będzie głosowania i mecze zapewne Bayernu,Dortmundu,Barcelony i Realu.Ale kto nie ma dostępu lepsze to niż nic.



big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1569
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#75

Post autor: big-apple » 14 wrz 2017, 21:48

zorro pisze:Od najbliższej środy Liga Mistrzów również w TVP. Totalny upadek C+ :w00t:
Na razie to tylko początek.

W ogóle odkąd pojawiło sie studio Canal+ to już nie mogłem patrzyć na Smokowskiego.

Mam ulotke wrześniową brak nawet loga NBA czyli że raczej nie przedłużą jednak moge się mylić. Liga za miesiąc. Hajsu i tak nie mają.
Z forum SK pamiętam że są/były osoby które trzymały taką Ncminus dla NBA. No i w tym wypadku musisz płacić extra+ bo tam jest Nsport+ no i 40zł za Canal+ Sport /Sport2. Całośc to 100zł dla negocjujących inaczej.

Pomijam już tych co są ofiarami tzw parowania czyli z 0068 zrobili FEDC to też tylko utrudni im pozyskiwanie abo.

Sytuacja identyczna jak we Francji tam poleciało dobre 400tyś.

Także teraz czekamy do wiosny na przetargi. Kurski wziął sporo $$ ciekawe co jeszcze kupi TVP. :grin: :blink:



jackob42
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 584
Rejestracja: 08 lut 2017, 17:18
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 7 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#76

Post autor: jackob42 » 16 wrz 2017, 14:40

Tylko kto w NC+płaci 40zł za paczkę C+?Powagi trochę abonenci w większości płacą 25-30 zł.A i radzę sprawdzić w jakim pakiecie najniższym jest Nsport bo nie jest to Extra.NBA to znikome zainteresowanie a prawa wcale nie tanie.Jak na ulotce mogą reklamować prawa których jeszcze nie zakupili a i konkurencja większa więc nie wiadomo czy zakupią.Zdecydowana większość i tak jedzie na dedykach.Większy wpływ na bazę abonencką może mieć utrata LM ale to jeszcze sezon w ciągu powiedzmy roku będzie widać czy odpływ będzie duży.Bo większość już to wróżyło przy utracie 3 lig ale baza na jednakowym poziomie.Zresztą kogo interesuje film też do polsatu nie pójdzie Chyba że głównym wyznacznikiem jest cena a nie oferta.



Yanoo
nowy
nowy
Posty: 10
Rejestracja: 10 lip 2013, 19:40
Podziękował: 1 razy
Dostał Podziękowań: 0

Liga Mistrzów w Polsacie

#77

Post autor: Yanoo » 17 wrz 2017, 11:07

Może i większość jedzie na dedykach, ale na pewno jakiś procent używa Cameleonów, kart z BSKA/BSLA no i też robi szarik. Po ubiciu tych systemów trochę abo mogą stracić. A to nie jest tak jak 10 lat temu, że alternatyw nie było i trzeba było podpisać umowę - jest internet, iptv i mogą się przejechać.

A oferta sportowa coraz słabsza. Kupują prawa jak Polsat dawniej - puchar Rosji czy golf, a przecież przez lata słynęli z tych najbardziej prestiżowych.



jackob42
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 584
Rejestracja: 08 lut 2017, 17:18
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 7 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#78

Post autor: jackob42 » 17 wrz 2017, 13:38

Tylko że konkurencja to moduł jednostrumieniowy zresztą sami też taki oferują.Powiem szczerze szukałem tych alternatów i jakoś nic nie znalazłem godnego uwagi.Czyli co by oferowało ciekawą ofertę i przyzwoita jakość.Wczoraj zainstalowałem nawet kodi i jakąś wtyczkę jedna się nawet nie zainstalowała w drugiej większość kanałów nie działa.Próbowałem i linijkę cccam free która miała działać jeden dzień.Działało przez kilka sekund i zonk.Nie wiem może mam złe instalacje np oscama itp albo złe wtyczki instaluje więc ja tych alternatyw nie widzę.Tv sat to tv sat.W sumie co mi działa to IPTV na Delta Media Player ale tu zacina więc to żadna alternatywa.Zobaczymy co czas pokarze co zaserwują nowego podobno mają być dwa dekodery 4K jeden chyba do IPTV planują go podobno już w okolicach listopada jak i dekoder 4K do sat i iptv.Do tego w najbliższym czasie sporo przetargów piłka to Francja,Włochy i Hiszpania.Dwa ostatnie nie sprzedaje MP&Silva więc może ktoś inny zakupić poza Eleven.



zorro
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: 06 sie 2015, 12:31
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Liga Mistrzów w Polsacie

#79

Post autor: zorro » 21 wrz 2017, 19:05

Płacisz 25 zł za paczkę i tracisz czas na szukanie alternatyw ? Nie szkoda czasu. :smile1: W dodatku dzięki zakupowi części praw do LM przez TVP w końcu więcej meczów można obejrzeć za free. Skoro Eleven zakupiło już od groma praw, jestem za tym by w przyszłości dokupili sobie jeszcze angielską. Przynajmniej najlepsze zostanie w jednym miejscu, w rozsądnej cenie.



big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1569
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#80

Post autor: big-apple » 21 wrz 2017, 23:37

zorro pisze:Płacisz 25 zł za paczkę i tracisz czas na szukanie alternatyw ? Nie szkoda czasu. :smile1: W dodatku dzięki zakupowi części praw do LM przez TVP w końcu więcej meczów można obejrzeć za free. Skoro Eleven zakupiło już od groma praw, jestem za tym by w przyszłości dokupili sobie jeszcze angielską. Przynajmniej najlepsze zostanie w jednym miejscu, w rozsądnej cenie.
Bo na Canal+ tak na prawde gonwo jest . Na torrentach to już mamy np taki film jak BodyGuard zawodowiec. Niby szmira ale Blu Ray już jest.A to nie wszystko. Wiceprezydent Lionsgate negocjuje nowy cennik z innymi i za niedługo będziemy czekać dużo mniej na premiery czy to Vod czy to Blu Ray jak dotychczas.

http://variety.com/2017/film/news/lions ... 202558057/

linijki cccam te 1 dniowione działają doskonale jak się umie skonfigurować to i owo. Jednak nie polecam bo to nic innego jak zbieranina ip.
A co do KODI to tam się nie pobiera pluginow od tak. Wszystko także sobie trzeba dobrze skonfigurować i regularnie akutalizować.
Dla fana sportu jest aplikacja Sport Devil która doskonale się sprawdza jak ktoś nie ma tależa za oknem.

Wiosna 2018 to w sumie odpowiedzi na pyta co dalej z prawami La Liga i Premiere Legaue. Nc+ będzie musiało wybrać coś miedzy tymi + Extraklasa. Nawet Niemcy nie mają Premiere leauge ani La Ligi a wszystko poszło do DAZN online.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości TV SAT i Medialne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości