UltraBOX+ 4K w nc+

Nowości ze świata TV SAT oraz mediów. Forum TV-SAT.
jackob42
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 584
Rejestracja: 08 lut 2017, 17:18
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 7 razy

UltraBOX+ 4K w nc+

#41

Post autor: jackob42 » 17 lis 2017, 20:42

Sam wkleiłeś chyba promocję za ok 40zł o której wspominałem chyba że nie wiesz sam co wklejasz.Ja nigdzie nie napisałem że jest to 8C+ tylko że c+można dostać za ok.40 złTrzeba czytać ze zrozumieniem i dopiero komentować.



big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1569
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

UltraBOX+ 4K w nc+

#42

Post autor: big-apple » 23 lis 2017, 22:16

W UPC jest drożej a z tego co pamiętam to przecież UPC ma spory % udziałów po fucji N i Cyfra+.
Wyciskają ostatnie grosze od Kowalskich. Zresztą sam czytam całe tony negatywnych opinii o samej zawartości Canal+.

Poza tym te Canal+ Seriale i Discovery to odpalone dla $$$ . Były warte na start chyba +10zł a teraz nie wiem ile. Wiadomo że oglądalność to fail a te seriale które były w Canal+ Seriale część z nich wylądowała już na AXN.

W IPTV także jest drożej.



jackob42
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 584
Rejestracja: 08 lut 2017, 17:18
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 7 razy

UltraBOX+ 4K w nc+

#43

Post autor: jackob42 » 23 lis 2017, 22:51

Te promocje które wstawił są aktualne bo miałem tego potwierdzenie.Najbardziej mnie bawią negatywne o C+ a chwalące Cinemaxy czy filmboxy to cyrk na kółkach.Bo ostatecznie HBO to można zrozumieć tylko żw w takim NC+ cenowo podobnie a w takim HBO sportu zero.W NC+ te dwa C+ o których wspominasz można mieć za 5 zł ale różnica jest większa bo dzięki nim dostajesz np C+vod czy inne kolekcje.A filmy z C+ czy HBO nie łądują w Polsacie ,TVN czy TVP?Co kto lubi ja uważam jak za cenę 25 zł lepszej paczki nie ma Sport i film razem.Szkoda LM ale może coś tam w zamian zaoferują a jak nie to i tak Liga angielska za taką cenę warto.Za 50 zł zdecydowanie nie ale nikt nie broni zmienić operatora bo nigdzie nie jest idealnie.W UPC to latami czekali na nSport a narzekania abonentów tej kablówki są chyba jeszcze większe niż tych z NC+.W NC+narzekają głównie ci co nie chcą tyle płacić bo do oferty operatora nie ma co się przyczepiać bo wszystkie wartościowe kaanły dodaje dość szybko.



big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1569
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

UltraBOX+ 4K w nc+

#44

Post autor: big-apple » 24 lis 2017, 22:47

Różnica w wytrówniach. Canal+ zapętla powtórkami z tego co im zostało. HBO to nie tylko filmy których nawet na Blu Ray nie znajdziesz a jedynie np w amazon video czy innych. Także seriale na wyłączność. Cinemax ma także więcej niż Canal+ i jest tańszy.
C+ vod to tylko mają dedyk . Nie każdemu się to podoba.

Tylko lipne filmy lądują w Polsacie czy TVN oraz TVP. Filmów premium nie zobaczysz zbyt szybko.
Wywal z Nc+ oferte Canal+ i nadal masz więcej i taniej w Polsacie.
Poza tym czytam na innych portalach masowe wypowiedzenia i rezygnacje no to wymusili na Nc+ ultra box by nie stracić abo. Tak tylko że LM do maja. No i nie na każdym TV ten ich Ultra Box działa.
W Polsacie to takich Faili nie było.



jackob42
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 584
Rejestracja: 08 lut 2017, 17:18
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 7 razy

UltraBOX+ 4K w nc+

#45

Post autor: jackob42 » 25 lis 2017, 14:04

Zapoznaj sie z ofertą a następnie opowiadaj bajki cyt.Stan na 15.11.2017

nc+:
Active Family
Adventure HD
Ale kino+ HD
Baby.tv
Canal+ 1 HD
Canal+ Discovery HD
Canal+ Family HD
Canal+ Film HD
Canal+ HD
Canal+ Now HD
Canal+ Seriale HD
Canal+ Sport HD
Canal+ Sport2 HD
Domo+ HD
Dorcel TV HD
FightKlub HD
HGTV HD (w CP dostępny w wersji SD)
Kuchnia+ HD
Mezzo
MiniMini+ HD
Motowizja HD NOWOŚĆ!
nSport+ HD
Planete+ HD
Puls2
SportKlub HD
teleTOON+ HD
Trace Urban
TVN24 BiS HD (w CP dostępny w wersji SD)
WP
Zest TV
Polskie kanały FTA: Eska Rock TV, Vox Music TV, Eska TV Extra, Nuta TV, TBN Polska, Power TV, NTL (w CP poza oficjalną listą, z możliwością ręcznego wyszukania)
WYPADA:
Motowizja (zastąpiona przez Motowizja HD 15.11.2017)
Cyfrowy Polsat:
Golf Channel Polska HD
Novela TV
Polsat Doku HD
Polsat Sport Extra HD
Polsat Sport Fight HD
Polsat Sport HD
Polsat Sport News HD
Water Planet
Polskie kanały FTA: tvo
Premier z tego co obserwuje na C+ jest więcej w najgorszym wypadku tyle samo co na HBO.Cinemax to może i ma więcej nigdy nie zwracam na to uwagi bo kompletnie mnie te kaanły nie interesują z ofertą filmów z przed wielu lat.Masowe wypowiedzenia a baza abonencka rośnie.Ciekawe teorie.Ktoś kłamie.Pytanie kto.NC+ na dzień dzisiejszy ma to czego nie ma Polsat czyli karty Cameleon i Conax które można wsadzić do własnego sprzętu.Anie tylko moduł jednostrumieniowy.



zorro
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: 06 sie 2015, 12:31
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

UltraBOX+ 4K w nc+

#46

Post autor: zorro » 25 lis 2017, 14:39

I do tak pięknie rozpisanej oferty poproszę o dowód, że to masz w cenie 25 złotych. Tak przecież łatwo wrzucić link do regulaminu lub choćby skan rachunku, oczywiście po uprzedniej anonimizacji danych osobowych. Nie będzie takiego potwierdzenia, oznacza, że to bajki.

@big-apple W pełni podzielam Twoje zdanie. Do tego bym jeszcze dodał, że szczytem żenady są tzw. przed premiery premier emitowane w C+ w środku nocy, żeby wszyscy na spokojnie mogli sobie o 3 nad ranem pooglądać, co skutkuje, że w kolejnym miesiącu "premiery" już premierami nie są. :clap2:



jackob42
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 584
Rejestracja: 08 lut 2017, 17:18
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 7 razy

UltraBOX+ 4K w nc+

#47

Post autor: jackob42 » 25 lis 2017, 18:18

Porównanie dotyczyło zdania cyt.Wywal z Nc+ oferte Canal+ i nadal masz więcej i taniej w Polsacie.Lepiej tak nie każdy w środku nocy ogląda tv niż jak na HBO premiery z przed np 10 lat.I nie piszę o jednym czy dwóch przypadkach.Filmy kwestia gustu co i komu pasuje ale więcej premier jest w C+.A może masz wątpliwośći co do mojego C+ za 25 zł jak tak to proszę
Obrazek
Co w tej cenie dostanę w CP?Tylko mi nie pisz o PS czy PSE bo tam dla mnie na codzień kompletnie nic nie ma wyjądki to weekend i boks czy sporty walki.HBO miałem i za nic nie zamienie za C+ bo tam nie ma nic kompletnie ze sportu.Tu mam własny sprzęt i kartę niezależną w CP dostanę moduł jednostrumieniowy.Tu mogę sobie wachlować opcjami dodatkowymi wyłączać i włączać w CP aż takiej możliwości nie mam.Zresztą najbardziej lubię oglądać ligę angielską więc nie ma o czy dyskutować.



big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1569
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

UltraBOX+ 4K w nc+

#48

Post autor: big-apple » 27 lis 2017, 22:37

jackob42 pisze:
25 lis 2017, 14:04
Zapoznaj sie z ofertą a następnie opowiadaj bajki cyt.Stan na 15.11.2017

nc+:
Active Family
Adventure HD
Ale kino+ HD
Baby.tv
Canal+ 1 HD
Canal+ Discovery HD
Canal+ Family HD
Canal+ Film HD
Canal+ HD
Canal+ Now HD
Canal+ Seriale HD
Canal+ Sport HD
Canal+ Sport2 HD
Domo+ HD
Dorcel TV HD
FightKlub HD
HGTV HD (w CP dostępny w wersji SD)
Kuchnia+ HD
Mezzo
MiniMini+ HD
Motowizja HD NOWOŚĆ!
nSport+ HD
Planete+ HD
Puls2
SportKlub HD
teleTOON+ HD
Trace Urban
TVN24 BiS HD (w CP dostępny w wersji SD)
WP
Zest TV
Polskie kanały FTA: Eska Rock TV, Vox Music TV, Eska TV Extra, Nuta TV, TBN Polska, Power TV, NTL (w CP poza oficjalną listą, z możliwością ręcznego wyszukania)
WYPADA:
Motowizja (zastąpiona przez Motowizja HD 15.11.2017)
Cyfrowy Polsat:
Golf Channel Polska HD
Novela TV
Polsat Doku HD
Polsat Sport Extra HD
Polsat Sport Fight HD
Polsat Sport HD
Polsat Sport News HD
Water Planet
Polskie kanały FTA: tvo
Premier z tego co obserwuje na C+ jest więcej w najgorszym wypadku tyle samo co na HBO.Cinemax to może i ma więcej nigdy nie zwracam na to uwagi bo kompletnie mnie te kaanły nie interesują z ofertą filmów z przed wielu lat.Masowe wypowiedzenia a baza abonencka rośnie.Ciekawe teorie.Ktoś kłamie.Pytanie kto.NC+ na dzień dzisiejszy ma to czego nie ma Polsat czyli karty Cameleon i Conax które można wsadzić do własnego sprzętu.Anie tylko moduł jednostrumieniowy.
Active family to jest jakiś amatorski kanał.
Paczka Canal+ tutaj komentarze znane.
Ale Kino Kuchnia Planete Domo Minimi itd są w sumie dla mnie bardziej wartościowe niż Canal+ razem wzięty.
Motowizja nie jest nowością bzdura
Fighclub był w Polsacie baaaaaardzo ciekawy kanał :blink:
HGTV owszem jest w SD ale to sie zmieni
Mezzo mamy w emu + kartki Tivusat.5zł w nc+ za free w Tivusat coś jeszcze?
Puls 2 mam naziemnie
nsport głównie powrótki i tranmisje 3 kategorii Ligi Mistrzów/Europy oraz żużel
SportKlub ktoś to olgada?
Tracue Urban to jest Francuski kanał jakość fonii jest fatalna
WP jest naziemnie
ZEST to jakiś żart?

Coś brakuje ci widze argumentów .
Canal+ idzie na dno teraz idą drogą internetową by oskubać tych co nie siedzą w temacie
80zł za Canal+ w Players+

Pomijam już ich chcą odpalić Seriale 4k w playerze+.
Kanały FTA wiesz mam swój odbiornik a nie dedykowany. W Polsacie mają możliwość dodawania kanałow w Nboxach i innych chyba brak nie wiem jaka jest sytuacja

Informacje w sprawie wypowiedzeń i rezygnacji prosto od punktów dystrybucyjnych . Oczywiście nie u wszystkich.
Szkoda mi tylko tych Januszów co idą masowo po dekdoery Ultra HD a potem będzie qpa. Jak się dowiedzą że Polsat przejmuje LM.Ja jestem ciekaw jaki % abo wie że Canal+ stracili LM.

Cameleonow wiecznie mieć nie będziemy a na Conax też przyjdzie czas. System nie koniecznie musi zostać wycofany mogą zostawić parowanie HW.



big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1569
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

UltraBOX+ 4K w nc+

#49

Post autor: big-apple » 27 lis 2017, 22:41

zorro pisze:
25 lis 2017, 14:39
I do tak pięknie rozpisanej oferty poproszę o dowód, że to masz w cenie 25 złotych. Tak przecież łatwo wrzucić link do regulaminu lub choćby skan rachunku, oczywiście po uprzedniej anonimizacji danych osobowych. Nie będzie takiego potwierdzenia, oznacza, że to bajki.

@big-apple W pełni podzielam Twoje zdanie. Do tego bym jeszcze dodał, że szczytem żenady są tzw. przed premiery premier emitowane w C+ w środku nocy, żeby wszyscy na spokojnie mogli sobie o 3 nad ranem pooglądać, co skutkuje, że w kolejnym miesiącu "premiery" już premierami nie są. :clap2:
A serial którego sam osobiście nie lubie yyy Gra o tron na HBO masz też premiere w nocy tylko że czy jest tłumaczona?
Na razie mi pozostało czekać na przetargi. Eleven ma już kanał 4k w Orange i to na pół roku. Prawa się kończą na la Lige i Extraklase + Premiere League. Z Polska kopaną to może być tak że Canal+ je straci a podzielą się różne firmy np Eurosport Eleven itd tego nie wiemy.
Pozostaje czekać.



big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1569
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

UltraBOX+ 4K w nc+

#50

Post autor: big-apple » 27 lis 2017, 22:45

jackob42 pisze:
25 lis 2017, 18:18
Porównanie dotyczyło zdania cyt.Wywal z Nc+ oferte Canal+ i nadal masz więcej i taniej w Polsacie.Lepiej tak nie każdy w środku nocy ogląda tv niż jak na HBO premiery z przed np 10 lat.I nie piszę o jednym czy dwóch przypadkach.Filmy kwestia gustu co i komu pasuje ale więcej premier jest w C+.A może masz wątpliwośći co do mojego C+ za 25 zł jak tak to proszę
Obrazek
Co w tej cenie dostanę w CP?Tylko mi nie pisz o PS czy PSE bo tam dla mnie na codzień kompletnie nic nie ma wyjądki to weekend i boks czy sporty walki.HBO miałem i za nic nie zamienie za C+ bo tam nie ma nic kompletnie ze sportu.Tu mam własny sprzęt i kartę niezależną w CP dostanę moduł jednostrumieniowy.Tu mogę sobie wachlować opcjami dodatkowymi wyłączać i włączać w CP aż takiej możliwości nie mam.Zresztą najbardziej lubię oglądać ligę angielską więc nie ma o czy dyskutować.
Ja mam więcej od ciebie niż na tej fotce za 99zł
Brakuje Cinemaxa Filmboxa Canal+ 8 czy 6? oraz HBO na całą umowe + Mr
Słabo i drogo nie umiesz niegocjować
Tyle

W Polsacie masz w cenie Eleven masz Cinemax Eurosport 1 i 2. Hisotry Hd H2 HD. Mr im droższy pakiet tym tańszy Mr.Różnica to udpadający Canal+ . No i np brak Dorcela HD z pakietu rozgrywka . To jest wydanie Polska więc czemu nie ma?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości TV SAT i Medialne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości