Tani i dobry dekoder współpracujący z Spliterem Cardlink

Forum poświęcone działalności i ofercie Cyfry+
hoopak
nowy
nowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2012, 16:26
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Tani i dobry dekoder współpracujący z Spliterem Cardlink

#1

Post autor: hoopak » 27 mar 2012, 16:37

Witam,
chcę rozdzielić Cyfrę+ na cztery telewizory. Znalazłem Spliter bezprzewodowy CLONE+, pojawia się pytanie - z jakimi tunerami będzie współpracował bezproblemowo? Chodzi o maksymalnie niską cenę, nie potrzebuję żadnych 'bajerów'. Ma działać. Wiadomo - jeśli tuner miałby po roku zdechnąć, to lepiej trochę dopłacić. Jestem laikiem, więc gdyby wszystko działało na zasadzie 'plug and play' byłoby bardzo dobrze.

edit: Czy ewentualnie będą działały używane dekodery C+? Na allegro chodzą stosunkowo tanio... ;)



Awatar użytkownika
Jacek
Ekspert
Ekspert
Posty: 1918
Rejestracja: 11 lut 2009, 21:54
Tuner: DM800
Antena: Mabo120PM
Konwerter: Invacom
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 25 razy
Dostał Podziękowań: 80 razy
Kontakt:

Tani i dobry dekoder współpracujący z Spliterem Cardlink

#2

Post autor: Jacek » 27 mar 2012, 22:51

Zapomnij o CLONE - ładnie to tylko wygląda.
Podobno cyferka w czerwcu chce ostro namieszać w działaniu tzw card spliterów :thumbsdown:


''Gdy gazela budzi się o poranku wie, że musi biegać szybciej niż najszybszy lew, inaczej zostanie pożarta...
Gdy rano budzi się lew - już wie, że musi biec szybciej niż najwolniejsza gazela, bo zdechnie z głodu...
Nieważne czy jesteś gazelą, czy lwem od rana musisz zapierdalać..."
PODOBNO:
(Muhammad bin Raschid Al Maktum, szejk Dubaju.)

Awatar użytkownika
bochma
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 477
Rejestracja: 07 lip 2010, 11:34
Tuner: gi-s 980 crci hd, FA tt hd pvr, Vitamin HD 5000
Antena: 180 cmx2 (28,2e i 49e), 120 cm (75e-11w)
Lokalizacja: Wągrowiec/Gołańcz/Kcynia, N52.93, E17.36
Podziękował: 12 razy
Dostał Podziękowań: 12 razy

Tani i dobry dekoder współpracujący z Spliterem Cardlink

#3

Post autor: bochma » 27 mar 2012, 23:27

hoopak pisze:Witam,
chcę rozdzielić Cyfrę+ na cztery telewizory. Znalazłem Spliter bezprzewodowy CLONE+, pojawia się pytanie - z jakimi tunerami będzie współpracował bezproblemowo? Chodzi o maksymalnie niską cenę, nie potrzebuję żadnych 'bajerów'. Ma działać. Wiadomo - jeśli tuner miałby po roku zdechnąć, to lepiej trochę dopłacić. Jestem laikiem, więc gdyby wszystko działało na zasadzie 'plug and play' byłoby bardzo dobrze.

edit: Czy ewentualnie będą działały używane dekodery C+? Na allegro chodzą stosunkowo tanio... ;)
Jeśli tanio, na Cyfrę+ oraz dla wieloosobowej rodzinki, to polecam Fergusony (np. Ariva 102E za ok. 230 zł, obsługa banalna nawet dla osób starszych). Nie polecam natomiast splitera bezprzewodowego, sam używam takiego na kable - stabilny odbiór bez zakłóceń, jedynie trzeba się napracować przy rozciąganiu kabla po domu) :chair: Ja jestem człowiek starej daty i wg mnie kabel to kabel :judge:


Parabola Mabo 180 cm (2 sztuki - 28,2e oraz 49e)
Ofset Laminas 120x125 cm (75e-11w)
Vitamin 5000HD

hoopak
nowy
nowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2012, 16:26
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Tani i dobry dekoder współpracujący z Spliterem Cardlink

#4

Post autor: hoopak » 28 mar 2012, 21:54

Jacek pisze:Zapomnij o CLONE - ładnie to tylko wygląda.
Podobno cyferka w czerwcu chce ostro namieszać w działaniu tzw card spliterów :thumbsdown:
Okej, czyli lepiej się póki co wstrzymać? Ewentualnie - jakie rozwiązanie polecisz?



Awatar użytkownika
jansat
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1129
Rejestracja: 11 lut 2009, 23:00
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Podziękował: 1 razy
Dostał Podziękowań: 87 razy

Tani i dobry dekoder współpracujący z Spliterem Cardlink

#5

Post autor: jansat » 01 kwie 2012, 22:14

Używając splitera musisz uwzględnić co jakiś czas problemy z obsługą tych wynalazków. Ja osobiście nie polecam nie autoryzowanych urządzeń. No chyba ,że się znasz w tym temacie to co innego.


KTI 230cm C-band MTI 15Ksiłownik36",Svensat1,5m LNB twin Invacom siłownik18",Mabo 1,5m LNB SC-1 siłownik18" Parabola 125cm zez Astra-Hotbird LNB twin Digistar i SC1
Dekodery codziennie inny
Na 2 lata N-box HDTV.

majzel
nowy
nowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2012, 19:39
Tuner: PACE DSR 2221 SERWER RFLINK100
Konwerter: QUAD OPTICUM
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Tani i dobry dekoder współpracujący z Spliterem Cardlink

#6

Post autor: majzel » 04 kwie 2012, 19:44

Polecam Ci Rflink 100 działa bezproblemowo ja taki posiadam już 4 lata i śmiga nawet bez aktualizowania.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Cyfra+”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości