Problem z "N-ką"

Forum poświęcone działalności i ofercie platformy cyfrowej grupy ITI
heloborrr
nowy
nowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2011, 18:29
Tuner: nbox r.
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Problem z "N-ką"

#1

Post autor: heloborrr » 29 sty 2011, 18:45

witam, mam problem otóż posiadam telewizje N z nBox-em z mozliwoscia nagrywania z dyskiem 250GB, problem tkwi w iz zwykłe kanały działają w jakosci 100% a siła 75% a kanały takie jak HBO HD, AXN HD, Fox Life HD i jeszcze pare innych działają tylko czasem (gdy nie działają siła wynosi 75% a jakość 0%) gdy sie zdarzy ze działa to siła wynosi 75% a jakosc 38%.
moje pytanie brzmi, co zrobic by dane kanały działały zawsze ( prawdopodobnie ten spadek jakosci jest spowodowany zachmurzeniem( lecz czesciej te kanały niedziałają, niż działają) ) co przestawic co ustawic itp.

mieszkam w raciborzu jest to południe polski, antena 90, i drogi odbioru nic nie zasłania ( tz. zero drzew, zero budynków, itd.)
czytałem instrukcje o montażu anteny satelitarnej N na stronie lecz juz nie wiem co zrobic.
Pozdrawiam. :)



Awatar użytkownika
Jacek
Ekspert
Ekspert
Posty: 1918
Rejestracja: 11 lut 2009, 21:54
Tuner: DM800
Antena: Mabo120PM
Konwerter: Invacom
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 25 razy
Dostał Podziękowań: 80 razy
Kontakt:

Racibórz

#2

Post autor: Jacek » 29 sty 2011, 19:08

A kto to zamontował, jeśli fachowcy to ich wezwać ponownie.
A tak na poważnie to może wystarczy ustawić prawidłowo polaryzację ( przekręcić konwerter w osi )

Edit: przenoszę w odpowiednie miejsce - zuchnet


''Gdy gazela budzi się o poranku wie, że musi biegać szybciej niż najszybszy lew, inaczej zostanie pożarta...
Gdy rano budzi się lew - już wie, że musi biec szybciej niż najwolniejsza gazela, bo zdechnie z głodu...
Nieważne czy jesteś gazelą, czy lwem od rana musisz zapierdalać..."
PODOBNO:
(Muhammad bin Raschid Al Maktum, szejk Dubaju.)

ODPOWIEDZ

Wróć do „n telewizja nowej generacji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości