Powrót promocyjnej wymiany dekoderów w n

Forum poświęcone działalności i ofercie platformy cyfrowej grupy ITI
Awatar użytkownika
Humi9
Ekspert
Ekspert
Posty: 2742
Rejestracja: 11 lut 2009, 22:21
Tuner: Octagon SF 8008 4K
Antena: 1,60 Mabo
Konwerter: Ivacom
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 33 razy

Powrót promocyjnej wymiany dekoderów w n

#1

Post autor: Humi9 » 21 maja 2009, 13:33

Od 20 maja 2009 roku abonenci Telewizji nowej generacji n ponownie mogą wymienić posiadanego nBOX'a na tuner nBOX Recorder wyposażony w dysk twardy o pojemności 250GB, w ramach wznowionej promocji Promocyjna zamiana. Koszt aktywacji nowego dekodera wynosi 99 zł i jest to opłata jednorazowa. Możliwość wymiany sprzętu przysługuje tym abonentom, którzy posiadają minimum trzy płatne pakiety operatora. Dekodera nie mogą wymienić osoby, które skorzystały z następujących promocji: „Wszystkie pakiety za 38 zł”, „Korzystna zmiana”, „Świąteczne korzyści”, „Prezenty” oraz „Promocja Wiosenna”. nBOX Recorder, poza odbiorem kanałów satelitarnych (format SD oraz HD), kodowanych na potrzeby n w Conax CAS7 pozwala na korzystanie z usługi VOD oferowanej przez n (nScreen, Picture Box, Premiery VOD), poza tym przygotowany jest do podłączenia Internetu. nBOX (ADB-5800S) i nBOX Recorder (ADB-5800SX) to dekodery tworzone przez ADB.

źródło:N



PawelsatHD
nowy
nowy
Posty: 5
Rejestracja: 13 maja 2010, 16:10
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Powrót promocyjnej wymiany dekoderów w n

#2

Post autor: PawelsatHD » 14 maja 2010, 18:33

Ja właśnie mam dekoder wymieniony w promocji za 99 zł ale musiałem podpisać umowe na kolejny rok.
ale i tak warto było wymienić...
:grin:



ODPOWIEDZ

Wróć do „n telewizja nowej generacji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości