Przedłużenie umowy NC+

Forum Platrofmy CANAL+. Pakiety programowe, oferta, promocje.
ODPOWIEDZ
radek24
Początkujący
Początkujący
Tuner: VU+ ULTIMO4K
Antena: Famaval 100
Konwerter: Single Inverto Black Ultra
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Przedłużenie umowy NC+

Post autor: radek24 » 14 sie 2019, 10:09

Z koncem listopada 2019 roku kończy mi sie umowa z NC+ .

Obecnie posiadam karte Cameleon i Pace PRV od NC+ który lezy w szafie , a uzywam karty w VU+Ultimo4k

Obecnie testuje moduł 4k z kartą cayman jako prepaid pakiet start+ w tv samsung UHD jak i w ultimo4k

Co waszym zdaniem zrobic z dniem 1grudnia 2019 ?

Czy mam zrezygnowac z obecnej umowy gdzie jestem od samego początku i przejsc na abonament z modułem 4k

Albo przedłuzyc obecna umowe na kolejny rok z tym ze musiał bym sie liczyc z brakiem mozliwosci ogladania nc+ na wlasnym odbiorniku po wygasnięciu karty cameleon

rozmawiałem z trzema konsultantami NC+ w sumie kazdy muwi co innego

jeden ze karta cameleon niewygasnie nic o tym niewie , a drugi ze karta w połowie 2020 roku wygasnie

Oferuja oczywiscie swój odbiornik 4k jesli w trakcie przedłuzenia umowy i w czasie jej trwania cameleon by zgasł ,

ale niema opcji by w czasie przedłuzenia umowy i w wygasniecia cameleona w połowie trwania tej nowej umowy przejsc z abonamentem na moduł 4k

Czy wogule jest mozliwosc bycia abonentem posiadając moduł 4k CI+ z kartą caymam bo w infolini muwią ze nie , ze tylko z odbiornikiem

A jak większosci zalezy mi na korzystaniu z własnego sprzętu , z własnej lisy , co zrobic , moze ktos doradzi

jackob42
Fanatyk
Fanatyk
Podziękował: 2 razy
Dostał Podziękowań: 2 razy

Przedłużenie umowy NC+

Post autor: jackob42 » 14 sie 2019, 17:40

Umowę obecną będzie ciężko przedłużyć tylko na rok chyba że od Superpremium w górę ewentualnie okresowa oferta jak dla nowych.Camale nie wiadomo czy zgasna prawdopodobnie przejdą na 1813.Obecnie można z tego caid ogladać na własnym sprzęcie.Z modułami jest problem z C+4K niechętnie oferuja ten kanał choć umowę na moduł oczywiście podpiszesz.Ewentualnie nabyć dane do Caymana i ogladać w obecnej formie jak z Camela.

radek24
Początkujący
Początkujący
Tuner: VU+ ULTIMO4K
Antena: Famaval 100
Konwerter: Single Inverto Black Ultra
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Przedłużenie umowy NC+

Post autor: radek24 » 14 sie 2019, 22:22

Dzięki
Obecna umowe oferuja mi na przedluzenie bez problemu promocyjnie do konca sierpnia na karcie cameleon , lecz jesli zgasnie cameleon w ciagu trwania nowej przedłuzonej umowy zostaje mi tylko ich odbiornik .
dzwoniac pod numer 22 2781515 oferuja mi bez problemu przejscie z pakietu start+ prepaid na abonamet extra+ z canal + , gdzie potem mozna dokupic HBO i wszystko bedzie grac jak obecnie i na własnym sprzęcie.
Zeby to było takie proste nabyc dane z caymana to by było super , ale i tak odbiur na własnym sprzecie 100 razy lepszy niz na ich odbiorniku , chodzi glównie o liste kanałów największy minus .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Platforma CANAL+”