Dekodery WI FI NC+

Forum Platrofmy CANAL+. Pakiety programowe, oferta, promocje.
ratuski
nowy
nowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2016, 11:36
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Dekodery WI FI NC+

#1

Post autor: ratuski » 03 paź 2016, 12:00

Witam Wszystkich,

jestem nowym użytkownikiem forum oraz totalnym amatorem w tematach telewizji satelitarnej,jednak chciałbym prosic Was o pomoc i opinię w poniższym temacie.

Czy jest możliwe przesyłanie sygnału TV bezprzewodowo z dekoderów będących w aktualnej ofercie NC+? tak aby jednocześnie na dwóch różnych odbiornikach oglądać dwa różne kanały telewizyjne? Jednym zdaniem "multi room bez kabli"
Pan z infolinii twierdzi że tak i to działa.............

Z góry serdecznie dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Roger
Admin
Admin
Posty: 1966
Rejestracja: 11 lut 2009, 20:12
Tuner: nBox
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 173 razy
Dostał Podziękowań: 47 razy
Kontakt:

Dekodery WI FI NC+

#2

Post autor: Roger » 03 paź 2016, 19:18

Witaj Kolego na Forum :smile1:

W nc+ jest opcja Multiroomu WI FI. Jeśli jesteś już abonentem musiałbyś wymienić podstawowy dekoder na WIFI Premiumbox+ oraz skorzystać z opcji minimum Multiroom Standard HD i wybrać jako dodatkowy dekoder WIFI box+ .
Nie wiem jak to wygląda w praktyce bo z tego co słyszałem to wiele osób narzeka, że sygnał WIFI się gubi i dekodery często się nie widzą, ja osobiście mam w nc+ Multiroom po kablu w opcji Standard HD z tunerem Sagemcom DSI-87 i od roku użytkowania nie miałem problemu jeszcze ani razu z przesyłem uprawnień do dekodera dodatkowego, jedyny minus to Sagemcom DSI-87, który jest dosyć wolny w działaniu jeśli chodzi o przełączanie między kanałami, WIFI box+ jest chyba szybszy.

Tutaj masz dokładnie opisaną opcję Multiroom w nc+ http://ncplus.pl/oferta/multiroom

Pozdrawiam.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Platforma CANAL+”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości