szukam dekodera prośba o pomoc w zakupie.

Tu możesz pisać właściwie o wszystkim
Wrona111
Ekspert
Ekspert
Posty: 657
Rejestracja: 13 cze 2012, 23:28
Tuner: USTYM 4K, OCTAGON SF8008
Antena: Laminas AS 120,Wavefrontier T90, inne
Konwerter: Inverto Black Ultra
Podziękował: 47 razy
Dostał Podziękowań: 22 razy

szukam dekodera prośba o pomoc w zakupie.

#1

Post autor: Wrona111 » 01 paź 2022, 16:19

Tak jak w temacie szukam dekodera nowego ewentualnie używany ale z tym różnie bo nie chcę wtopy..który miałby minimalne możliwości:
1xdvbs2x multistream
1xdvbt2
ci+
enigma2
blindscan
procesor Broadcom
flash min2gb, pamięć min4gb
wyświetlacz VLD
max:1000 zł +-...??
Ogólnie przejrzałem dużo ogłoszeń ale oferty są słabe albo drogie. Dużo jest wyboru z niskiej pułki i tutaj wszystko się zawęża..jedynie dreamboxy alvo Vu+ ale tutaj płacimy za markę a ja szukam czegoś pośredniego może wy trafiliście na coś ciekawego i dostępnego w chwili obecnej.


..."...

Wrona111
Ekspert
Ekspert
Posty: 657
Rejestracja: 13 cze 2012, 23:28
Tuner: USTYM 4K, OCTAGON SF8008
Antena: Laminas AS 120,Wavefrontier T90, inne
Konwerter: Inverto Black Ultra
Podziękował: 47 razy
Dostał Podziękowań: 22 razy

szukam dekodera prośba o pomoc w zakupie.

#2

Post autor: Wrona111 » 12 paź 2022, 21:40

dzięki szpece widzę kazdy olewa moze juz czas najwyższy opuścić to forum i przenieść się na inne..to chyba wymiera. Bez względu na jakosc tresci czy rodzaj merytorycznosci zagadnienia miło by bylo uzyskać jakieś wsparcie ale widzę,ze to juz nie dziala a za komentarze typu poszukaj w google albo "nie czytasz forum to juz było" wielkie dzięki tym super ekspertom


..."...

loocas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1114
Rejestracja: 27 maja 2010, 10:01
Podziękował: 47 razy
Dostał Podziękowań: 46 razy

szukam dekodera prośba o pomoc w zakupie.

#3

Post autor: loocas » 13 paź 2022, 17:27

A może po prostu nie da się spełnić Twoich oczekiwań i dlatego nikt nie odpsuje. Inna kwestia, że nie jest to mainstreamowe forum.
Za 1000 zł to już coś markowego powinieneś w końcu znalźć oczywiście z używek. Niestety jak to z używką, zawsze jest jakieś ryzyko.

Masz szczegółowo określone oczekiwania i nie są to niskie wymagania.
Także moim zdaniem z szukaniem "czegoś pośredniego" to słaby pomysł. Oszczędności mogą wyjść bokiem.

Jeżeli zaglądasz tutaj regularnie to chłopaki wrzucają czasami jakieś okazje w dziale ogłoszeń.


Mabo 150 (68,5 E - 15 W), Maximum E-85 Multifocus, VU+ UNO 4K, Prof 7301.

dodom@n
Ekspert
Ekspert
Posty: 1167
Rejestracja: 18 paź 2016, 19:33
Tuner: VU+
Antena: Famaval90
Konwerter: Inverto
Podziękował: 32 razy
Dostał Podziękowań: 137 razy

szukam dekodera prośba o pomoc w zakupie.

#4

Post autor: dodom@n » 13 paź 2022, 20:20

dzięki szpece widzę kazdy olewa
tiia :hmmm:
a potem będzie na @nas :w00t: :grin:



Wrona111
Ekspert
Ekspert
Posty: 657
Rejestracja: 13 cze 2012, 23:28
Tuner: USTYM 4K, OCTAGON SF8008
Antena: Laminas AS 120,Wavefrontier T90, inne
Konwerter: Inverto Black Ultra
Podziękował: 47 razy
Dostał Podziękowań: 22 razy

szukam dekodera prośba o pomoc w zakupie.

#5

Post autor: Wrona111 » 13 paź 2022, 21:35

dodom@n pisze:
13 paź 2022, 20:20
dzięki szpece widzę kazdy olewa
tiia :hmmm:
a potem będzie na @nas :w00t: :grin:
ogólnie nie ma się czego obawiać i tak decyzję podejmę samemu. Jak ogólnie sprawdzałem to jest ciężko o dobry tuner jest masa robionych na jedno kopyto i bez rewelacji. Nie szukam super dekodera ale chociaż takiego co ma blindscan i ci+ z dobrym wyświetlaczem nie tylko cyfry. Wiem,że można sobie ramkę dołożyć ale to i tak nie pod wszystkie dekodery zresztą mam takie odczucie,że ogólnie cofają się w rozwoju. Tutaj już wybór się zawęża. Chciałem gigablue uhd quad ale podobno pod openATV blindsacan powoduje zawieszenie sprzętu więc nie działa.. teraz ktoś mnie zapyta dlaczego nie inne image..nie mam już siły na testy i kolejną naukę z nowym image pozostane na openATV


..."...

Wrona111
Ekspert
Ekspert
Posty: 657
Rejestracja: 13 cze 2012, 23:28
Tuner: USTYM 4K, OCTAGON SF8008
Antena: Laminas AS 120,Wavefrontier T90, inne
Konwerter: Inverto Black Ultra
Podziękował: 47 razy
Dostał Podziękowań: 22 razy

szukam dekodera prośba o pomoc w zakupie.

#6

Post autor: Wrona111 » 13 paź 2022, 21:42

loocas pisze:
13 paź 2022, 17:27
A może po prostu nie da się spełnić Twoich oczekiwań i dlatego nikt nie odpsuje. Inna kwestia, że nie jest to mainstreamowe forum.
Za 1000 zł to już coś markowego powinieneś w końcu znalźć oczywiście z używek. Niestety jak to z używką, zawsze jest jakieś ryzyko.

Masz szczegółowo określone oczekiwania i nie są to niskie wymagania.
Także moim zdaniem z szukaniem "czegoś pośredniego" to słaby pomysł. Oszczędności mogą wyjść bokiem.

Jeżeli zaglądasz tutaj regularnie to chłopaki wrzucają czasami jakieś okazje w dziale ogłoszeń.
mnie interesuje możliwość pozyskania takiego sprzętu nawet z zagranicy bo wiem,że ludzie mają różnych producentów dekodery i takie marki których w Polsce nigdzie nie ma w ogłoszeniach sklepowych więc nawet odniesienie z linkiem do realnego sprzedawcy z zagranicy będzie już dla mnie wsparciem. Ogólnie fajnie,że ktoś się tutaj odezwał wiem chociaż,że żyjecie :smile1:


..."...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości