Aktualizacja Forum

Uwagi, infomacje, komunikaty, propozycje dotyczące działalności forum Sat Club

Jakie jest Twoje zdanie po zapoznaniu się z tematem aktualizacji Forum?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki

Awatar użytkownika
Roger
Admin
Admin
Posty: 1966
Rejestracja: 11 lut 2009, 20:12
Tuner: nBox
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 173 razy
Dostał Podziękowań: 47 razy
Kontakt:

Aktualizacja Forum

#1

Post autor: Roger » 10 wrz 2017, 21:51

W powietrzu wisi aktualizacja obecnego skryptu forum do nowszej wersji, jest ona niezbędna jeśli myślimy o dalszym rozwoju i bezpieczeństwie forum.

Jako, ze to Forum tworzycie przede wszystkim Wy czyli uzytkownicy, mam na myśli stałych bywalców i osoby aktywnie uczestniczace w zyciu forum, jestesmy zobowiązani do poinformowania Was o zmianiach jakie moga nastapic po przejsciu na nowa wersje skrypu.

Prawdopodobnie na Forum zniknie opcja podziekowan za posty i wszystkie liczniki podziekowan znikna z Waszych profili. (Nowsza wersja skryptu nie obsluguje tej modyfikacji), przeglądalem liste i wiem, ze wiele osob ma tych podziekowan dosyc sporo, no ale mam nadzieje ze nie jestescie na forum tylko po to, aby zbierac ,,lajki,, bo od tego jest inny portal ;)

Druga zmiana bedzie taka, ze zmieni się obcny wygląd Forum, zostanie wgrana nowy skin. Tutaj akurat są tez plusy - nowy styl bedzie w pełni responsywny czyli dostosowany do urzadzen mobilnych typu telefon, tablet itp. Napewno wielu osobom takie udogodnie sie spodoba zwłaszcza tym, którzy nie przekonali sie do aplikacji Tapatalk, oczywiscie Tapatalk bedzie dalej dostepny.

Tworzymy ankiete aby poznac Wasze zdanie na ten temat, zachecam do glosowania oraz wyrażania swoich opinii.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Funkcjonowanie forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości