2 Testy zapraszam.

Telewizja satelitarna FORUM. Kompendium wiedzy o TV SAT
Awatar użytkownika
Peyu
Moderator
Moderator
Posty: 3882
Rejestracja: 11 lut 2009, 21:09
Tuner: Wiele
Antena: Orbitron 3m MESH
Konwerter: Inverto KU C-band
Lokalizacja: Wielkopolska Leszno
Podziękował: 69 razy
Dostał Podziękowań: 256 razy
Kontakt:

2 Testy zapraszam.

#1

Post autor: Peyu » 30 kwie 2019, 20:07

Witam
Jako że zbliża się długi weekend dla nie których laba innych praca.
Chciałbym zachęcić Was do małej pracy a mianowicie.
Chcąc rozkręcić troszkę posuchę i martwicę w telewizji satelitarnej jaka ostatnimi czasy nastała, otrzymałem propozycje od właścicieli Portalu Sat kurier. utworzenia artykułów na temat
1. Jak i gdzie odebrać w Polsce kanały z Astry 28E? - konieczne fotki i ew. pomiary - na żywo to zawsze lepiej.


2.Jak antena satelitarna dla DX-era? [tylko portal] - co odbieracie, jakie anteny są w użyciu? sztuczki, specjalne LNB itd.


Propozycja wspólnej współpracy z portalem SK na wykonanie i opisanie tych dwóch tematów.
Zapraszam do opisywania o astrze kilka słów jaka antena lnb dekoder lokalizacja oczywiście fotki sprzętu. Jeśli pisaliście i dawaliście fotki w dział o astrze to je Sam zgram. Oczywiście jakiś opis kiedy macie najlepsze sygnały o jakich porach czy porze roku.
To samo tyczy o antenach do dx-u i opis jaka duża jakie lnb.
Myślę że nie jeden z was po ukazaniu się artykułu będzie rodzinie pokazywał że to Ja to moje anteny są w artykule.
Wszelkie info o waszych sprzętach proszę przesyłać na
Peyu75@gmail.com
Z dopiskiem od kogo jaki nick na forum.
Liczę na waszą pomoc zwłaszcza że sporo nas tutaj jest i każdy może coś od siebie napisać nie mając nawet dużej anteny a zapewne czyta co nieco w internecie.
Pozdrawiam
Piotr Wieczorek
Peyu.



toroidal68
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

2 Testy zapraszam.

#2

Post autor: toroidal68 » 18 lip 2019, 20:46

Wielkie podziekowania dla Piotra za fajny opis na SatKurier w temacie DX-ter :bow: :thumbsup: :thumbsup:
https://satkurier.pl/news/182128/czym-j ... -erem.html
Za ten post użytkownik toroidal68 for the post (total 2):
Peyu (18 lip 2019, 21:55) • cybertom (18 lip 2019, 23:14)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Satelitarne ABC”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości