Antena zbiorcza w bloku a Vectra.

Jeśli masz problemy, chcesz zadać pytania, podzielić się swoimi doświadczeniami, to pisz tutaj. Telewizja satelitarna FORUM.
Jocha1990
nowy
nowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2018, 10:57
Tuner: Formuler f3
Antena: Famaval
Konwerter: QUAD
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Antena zbiorcza w bloku a Vectra.

#1

Post autor: Jocha1990 » 25 lip 2018, 17:23

Witam wszystkich z racji,że jest to mój pierwszy post :smile1: . Zakładam, że pytanie jest banalnie proste ale jestem całkowitym laikiem w tym temacie. Obecnie mieszkam w bloku i dotychczas korzystałem z tv kablowej od Vectry. Kończy mi się umowa i chciałbym się przenieść na Cyfrowy Polsat( Liga Mistrzów i niepewna sytuacja z kanałami z Polsat Sport Premium u pozostałych operatorów)Telewizje chciałbym oprzeć o antenę zbiorczą bo nie uśmiecha mi się montowanie anteny na balkonie i wiercenie w ścianach z czym wiążą się pozwolenia od spółdzielni mieszkaniowej. Problem polega na tym, że jedyne kable jakie mam na widoku to ten od internetu i kablówki z Vectry, które są w jednej puszce. Pisałem do Spółdzielni i odpisali mi, że podobno do każdego lokalu jest pociągnięty dostęp do anteny zbiorczej. Czy jest możliwość że przez ten sam kabel co idzie kablówka z Vectry złapie mi sygnał z anteny zbiorczej z Cyfrowego Polsatu?. Wydaje mi się, że jest to niemożliwe, ale wolę popytać ludzi którzy to ogarniają. Pozdrawiam!



adix
Początkujący
Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: 26 lip 2013, 18:38
Podziękował: 2 razy
Dostał Podziękowań: 6 razy

Antena zbiorcza w bloku a Vectra.

#2

Post autor: adix » 25 lip 2018, 21:06

Możliwe, że po rezygnacji z TVK przełączą się do multiswitch i będziesz miał zbiorczą.



Awatar użytkownika
vlad1997
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 594
Rejestracja: 16 wrz 2010, 22:21
Tuner: HDBOX9105+E2
Antena: td64
Konwerter: inverto
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 42 razy

Antena zbiorcza w bloku a Vectra.

#3

Post autor: vlad1997 » 25 lip 2018, 22:33

Niekoniecznie, raczej go po prostu odetną bo nie w gestii kablówki jest wpinanie do zbiorczej a poza tym to musi być zbiorcza z satką a nie np. tylko z naziemną. Dowiedz się czy zbiorcza to jest RTV+SAT czy tylko RTV.


sprzęt jaki wpadnie do testów co jakiś czas inny

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział dla początkujących”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 35 gości