Podłączenie laptopa do sieci DVB

Jeśli masz problemy, chcesz zadać pytania, podzielić się swoimi doświadczeniami, to pisz tutaj. Telewizja satelitarna FORUM.
radmi
nowy
nowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2019, 22:07
Tuner: nc+
Antena: 80
Konwerter: zez
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Podłączenie laptopa do sieci DVB

#1

Post autor: radmi » 16 cze 2019, 22:32

Witam serdecznie.
Mam stworzoną sieć DVB, która składa się z następujących elementów: dekoder nc+, dekoder polsatu, 2 modulatory hdmi satrix. Z modulatorów kable podłączone są do sumatora, z którego wychodzi jeden kabel telewizyjny i jest rozdzielony do kilku telewizorów.
Chciałbym w miejsce jednego dekodera do modulatora podłączyć laptopa kablem hdmi, aby wyświetlać filmy na telewizorach. Niestety po podpięciu laptopa w miejsce dekodera nie ma obrazu na telewizorach. Dodam, że zmieniłem rozdzielczość laptopa do 720p, gdyż taką (oprócz 1080) obsługuje modulator satrix. Czy muszę jeszcze zmienić jakieś ustawienia (w laptopie lub w modulatorze) aby uzyskać obraz z laptopa w sieci?
Mój laptop to Del Inspiron 3542. Po podłączeniu laptopa bezpośrednio do monitora kablem hdmi obraz z laptopa jest wyświetlany bez problemu.
Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc i sugestię.

Pozdrawiam
radmi



ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział dla początkujących”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości