zgemma s9.2s flash copy usb

Jeśli masz problemy, chcesz zadać pytania, podzielić się swoimi doświadczeniami, to pisz tutaj. Telewizja satelitarna FORUM.
Wiecznystudent
nowy
nowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2020, 16:29
Tuner: Zgemma
Antena: 80
Konwerter: Quad
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

zgemma s9.2s flash copy usb

#1

Post autor: Wiecznystudent » 11 sty 2020, 16:47

Witam.

To mój pierwszy post na tym forum. Przeglądałem forum w poszukiwaniu odpowiedzi ale nie znalazłem.

Od dwóch dni posiadam tuner Zgemma h9.2s. Wygrałem sobie najnowszy soft openvix i za pomocą dreamboxedit wygrałem listy kanałów. Skonfigurowałem dekoder pod siebie (ustawienia i pluginy).

Moji znajomi planują kupić ten sam model tunera. Nie chce mi się tego wszystkiego konfigurować od nowa bo zeszlo mi pare godzin.

Czy jest możliwość zrobienia bootable usb ze wszystkimi ustawieniami mojego dekodera. Coś takiego że gdy podłączę usb tak jak by do instalacji nowego softu to wgra mi się ze wszystkimi ustawieniami do innego tunera. Chociaż proszę o podpowiedź pod jakimi hasłami mam tego szukać w internecie.

Dzięki
Ostatnio zmieniony 15 sty 2020, 2:56 przez Wiecznystudent, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
stalker
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: 27 lip 2016, 11:02
Podziękował: 8 razy
Dostał Podziękowań: 43 razy

Bootable usb

#2

Post autor: stalker » 12 sty 2020, 11:02

OpenVix nie znam, ale oczywiście, np. Egami, które używam ma opcję wysłania kopii na pendrive i zaczytania jej po flashowaniu.
Jeżeli chodzi o samą listę to możesz ją zgrać za pomocą DreamboxEdit: https://dreamboxedit.com/category/download/
Ps. Nie bardzo rozumiem co wspólnego ma temat wątku z problemem jaki chcesz rozwiązać. Na przyszłość bardziej to precyzuj.



Wiecznystudent
nowy
nowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2020, 16:29
Tuner: Zgemma
Antena: 80
Konwerter: Quad
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

zgemma s9.2s flash copy usb

#3

Post autor: Wiecznystudent » 15 sty 2020, 1:47

Dziękuję za odpowiedź. Właśnie miałem problem z prawidłowym nazwaniem tematu bo jestem laikiem.

Nakierowałeś mnie na to czego szukać. Znalazłem to o co mi chodziło. Gdyby ktoś potrzebował to załączam linkhttps://www.world-of-satellite.com/show ... -Restores/

Dzieki



ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział dla początkujących”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości