Telewizja hotelowa

Jeśli masz problemy, chcesz zadać pytania, podzielić się swoimi doświadczeniami, to pisz tutaj. Telewizja satelitarna FORUM.
Boling_ms
nowy
nowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2015, 22:15
Podziękował: 2 razy
Dostał Podziękowań: 0

Telewizja hotelowa

#1

Post autor: Boling_ms » 05 mar 2015, 22:21

Witam sprawa wygląda następująco. Pierwsze co jestem całkiem zielony jeśli chodzi o tv satelitarną. Mieszkam w hotelu, i mamy na górze antenę satelitarną. Telewizja jest rozciągnięta po wszystkich około 30 pokojach. W pokoju mam jakiś dekoderek Hirshman czy podobnie. Sprawdziłem w ustawieniach, że są programy i z astry i hotbirda. A jestem na terytorium Austrii. Przywiozłem z domu dekoder NC+ podmnieniłem poprostu i mam 0% sygnału z anteny. Wczym może być problem ?



Awatar użytkownika
inz.Antenowicz
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 581
Rejestracja: 21 lip 2010, 17:26
Tuner: DM7020HD/VU+Duo2
Antena: T90/E85/Triax110
Konwerter: Inverto Black Ultra / Best HQRF202
Lokalizacja: Mazowsze
Podziękował: 64 razy
Dostał Podziękowań: 34 razy

Telewizja hotelowa

#2

Post autor: inz.Antenowicz » 05 mar 2015, 22:55

Witaj

Piszesz jest cala Astra i caly HotBird? A jaki przywiozles dekoder z Polski od nc+? Czy jest to moze Pace PVR z nieparowana karta? Bo tam nie mozesz zmienic diseqc a podejrzewam, ze w austriackim hoteliku bedzie Astra na 1 a HotBird na 2 a musi byc z Pace PVR na odwrot i nie bedzie dzialac. Jezeli to sie zgadza, co pisze, bedziesz musial przywiesc z Polski np Arive Ferguson i ustawisz sobie diseqc sam.

Ale to moze byc tez jakas instalacja hotelowa?

Pozdrawiam! :smile1:
Za ten post użytkownik inz.Antenowicz otrzymał podziękowanie od:
Boling_ms (07 mar 2015, 19:43)


multifeed: Wavefrontier T90
konwerter: Inverto Black Ultra / Best Germany HD3D / Invacom QDH-031
diseqc: emp-centauri 16/1+1

Awatar użytkownika
jezyzie
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 371
Rejestracja: 18 mar 2009, 2:15
Tuner: Prof Revolution S2 7301, TT S2 3200,AF-3100CK
Antena: offset 125
Lokalizacja: Poznań N 52°27'15.97" E 16°54'57.23"
Podziękował: 5 razy
Dostał Podziękowań: 53 razy

Telewizja hotelowa

#3

Post autor: jezyzie » 05 mar 2015, 23:35

inz.Antenowicz pisze:Witaj

Piszesz jest cala Astra i caly HotBird? A jaki przywiozles dekoder z Polski od nc+? Czy jest to moze Pace PVR z nieparowana karta? Bo tam nie mozesz zmienic diseqc a podejrzewam, ze w austriackim hoteliku bedzie Astra na 1 a HotBird na 2 a musi byc z Pace PVR na odwrot i nie bedzie dzialac. Jezeli to sie zgadza, co pisze, bedziesz musial przywiesc z Polski np Arive Ferguson i ustawisz sobie diseqc sam.

Ale to moze byc tez jakas instalacja hotelowa?

Pozdrawiam! :smile1:
Doraźnie
1. Ewentualnie generator diseqc:
http://rtv.cctv24.info/product_info.php ... ts_id=1808
Obrazek
2. Lub tuner Hirschmana (może ma przelotkę?) wykorzystać do wyboru satelity, pasma i polaryzacji a tuner z kartą podłączyć jako doczepny.
Podaj modele tunerów.
Jak długo będziesz korzystał z tej sieci?
Za ten post użytkownik jezyzie otrzymał podziękowanie od:
Boling_ms (07 mar 2015, 19:43)


Offset 1,25m Mabo, Prof Revolution S2 7301, Prof S2 7500, TT S2 3200, Parabola 1,80m Mabo,

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział dla początkujących”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości