(aktualizacja) WYPRZEDAJĘ KOLEKCJĘ ŻYCIA - zmieniam hobby

Na tym forum możesz umieszczać oferty kupna i sprzedaży
davidec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1993
Rejestracja: 20 maja 2012, 18:32
Tuner: 2x VU+ Ultimo 4K, Dreambox 920 UHD, VU+ UNO 4K SE
Antena: Laminas 120
Konwerter: Inverto Black Ultra
Podziękował: 128 razy
Dostał Podziękowań: 73 razy

(aktualizacja) WYPRZEDAJĘ KOLEKCJĘ ŻYCIA - zmieniam hobby

#11

Post autor: davidec » 30 cze 2015, 21:32

Mnie by to interesowało:

Pace TDS850NB tzw. Sky+ HD Box 9F3004 z dyskiem twardym 160GB w komplecie z białą kartą SKY (freesat from sky) (idealny stan, oryginalne duże opakowanie i wszystko w środku co trzeba)

najlepiej z aktywną karta :grin:

i prosiłbym o zdjęcia :smile1:


90e - 85e - 80e -75e - 68,5e - 52e - 42e - 39e - 36e - 28,2e - 23,5e - 19,2e - 16e - 13e - 9e - 4,8e - 1,9e - 0,8w - 4w - 5w

Awatar użytkownika
autumner
nowy
nowy
Posty: 27
Rejestracja: 28 gru 2012, 15:23
Tuner: od najgorszych do najlepszych
Antena: od najmniejszej do największej
Konwerter: od najcieńszych do najkorzystniejszych
Lokalizacja: podkarpackie
Podziękował: 1 razy
Dostał Podziękowań: 3 razy
Kontakt:

(aktualizacja) WYPRZEDAJĘ KOLEKCJĘ ŻYCIA - zmieniam hobby

#12

Post autor: autumner » 01 lip 2015, 11:13

Są zdjęcia już na allegro :

http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=28362170 Moje Aukcje
http://allegro.pl/tuner-freesat-from-sk ... 42435.html Interesujący Ciebie Sky+HD

Karta z powodu niekorzystania straciła uprawnienia, aktywna nie jest, należy zaangażowanie ponowić sygnał aktywując zestaw.
Konsultanci widzą dane, ale po zakupie jak ktoś chce mogę podać dane osobowe abonenckie tej karty - czyli na kogo jest ta karta.
Mój angielski jest słaby i nie poradziłem sobie pod tymi numerami jakie mi podał doradca Sky na ich stronie internetowej, a ja je podam oba numery irlandzki i angielski telefon po zakupie i mam nadzieję, że sobie poradzi potencjalny nabywca - może ktoś zna łatwiejszy sposób aktywacji bez dzwonienia. Ja to zostawiłem i poszedłem szukać jakichś słowiańskich kart typu CS Link czy Skylink czy nawet Tivusat, a i nawet MTV Unlimited - zdecydowanie łatwiej skumać o co chodzi.
dodatkowo po zakupie powiem 3 wskazówki nietypowe (jak aktualizować dekoder malo znanym sposobem, 2 różne specjalne kody do ukrytego menu wstukiwane z pilota)
Za ten post użytkownik autumner otrzymał podziękowanie od:
davidec (01 lip 2015, 20:16)



big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1570
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

(aktualizacja) WYPRZEDAJĘ KOLEKCJĘ ŻYCIA - zmieniam hobby

#13

Post autor: big-apple » 02 lip 2015, 0:20

Sky Freesat to raczej obowiązuje bez wzgledu czy Irlandia czy Anglia co innego kanały FTV ale cennik jest inny i także dostęp jest także available only for Irlish / UK viewers only.

Tivusat jest słaby i drogi :) podziwiam ludzi którzy nadal korzystaja z MTV Unlimited bo na youtubie ogladasz co chcesz kiedy chcesz i to w 720/1080p nawet.



Awatar użytkownika
autumner
nowy
nowy
Posty: 27
Rejestracja: 28 gru 2012, 15:23
Tuner: od najgorszych do najlepszych
Antena: od najmniejszej do największej
Konwerter: od najcieńszych do najkorzystniejszych
Lokalizacja: podkarpackie
Podziękował: 1 razy
Dostał Podziękowań: 3 razy
Kontakt:

(aktualizacja) WYPRZEDAJĘ KOLEKCJĘ ŻYCIA - zmieniam hobby

#14

Post autor: autumner » 02 lip 2015, 10:00

Tivusat jest drogi ? zobacz na niemoją aukcję http://allegro.pl/tuner-tv-modul-ci-dig ... 70724.html
Trudno jest znaleźć tą ofertę ponieważ sprzedający wstawił ją w trochę inną kategorię-działową na której pewnie nie szukałeś... dodatkowo kiedy wpisuje się w allegro frazę Tivusat nawet zaznaczając szukaj w opisach to ta oferta nie wyskakuje... a jednak jest i są aż 2 sztuki jeszcze i śmiało możesz mieć tanio Tivusat.

Co do słabości oferty to co kto lubi. Natomiast może rzeczywiście lepiej kupić Openbox serii SX i oglądać włoskie multistream z 12,5 West i będziesz miał mniej więcej to samo co w Tivusat tylko, że Tivusat jest stabilne i będziesz oglądał usługę, a multistream mogą wyłączyć lub dodać PL Scrambling (PLS) i skończy się podglądanie naziemnej telewizji włoskiej na Openboxach SX, a jak już coś rzeczywiście drogie to karty TBS są drogie, a nie Tivusat sprzedawane nieprzezemnie ale pokazane na przykładzie.

Odbiegliśmy od tematu dlatego serdecznie zainteresowanych zapraszam na moje aukcje : http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=28362170



Awatar użytkownika
bociekpl
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 310
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:21
Tuner: OPENBOX SX9COMBO TURBO BOX NC+ s3mini
Antena: OBROTOWA 93E*-12.5W* OBROTOWA 52E*-45W* AN 150 C
Konwerter: INVERTO ULTRA C-band GI 321
Lokalizacja: Boćki
Podziękował: 117 razy
Dostał Podziękowań: 33 razy

(aktualizacja) WYPRZEDAJĘ KOLEKCJĘ ŻYCIA - zmieniam hobby

#15

Post autor: bociekpl » 02 lip 2015, 11:36

Laminas OFC-1200 AE W jakiej cenie sprzedajesz?


Ateny;
115 obrotowa 93E-12W
115 obrotowa 53E-45W
180 MABO parabola obrotowa 83E-40W

Tunery;
n box
openbox sx9 combo
openbox s3mini
openbox As4K CI
u2c

Awatar użytkownika
autumner
nowy
nowy
Posty: 27
Rejestracja: 28 gru 2012, 15:23
Tuner: od najgorszych do najlepszych
Antena: od najmniejszej do największej
Konwerter: od najcieńszych do najkorzystniejszych
Lokalizacja: podkarpackie
Podziękował: 1 razy
Dostał Podziękowań: 3 razy
Kontakt:

(aktualizacja) WYPRZEDAJĘ KOLEKCJĘ ŻYCIA - zmieniam hobby

#16

Post autor: autumner » 02 lip 2015, 12:28

Nie wiem jak to zrobić z antenami satelitarnymi. Przy większych antenach mam możliwość wysyłki i wiem jak wysłać dość tanio, ale trudne i kłopotliwe jest zapakowanie, jest to do zrobienia, ale trzeba składników więcej do zrobienia paczki, preferowany odbiór osobisty, choć pewnie niektórych z dala chcących przekona możliwość realnej wysyłki kurierem DHL lub wybranym przez kupującego - może to kupujący zamówi jakiś transport, może kuriera - albo ktoś podjedzie - żeby obejść pakowanie, bo to tez koszty kartonów, wypełniaczy, bezpieczników, folii, owinięć, bąbelków i innych takich i czasu. Cały czas mówię o wielkich przedmiotach. Czasu więcej trzeba, a allegro śpieszy się jak szalone, a ja zawsze na styku wszystko. Patrzyłem niekiedy na allegro to jak był sam dopisek odbiór osobisty to cena za przedmiot była wyraźnie niska i sprzedający tracił. Nie chcę stracić dlatego wiem już jak wysyłać sprawnie jak ktoś potrzebuje a jak już ma coś być na allegro to to nie jest lokalny serwis ogłoszeniowy tylko ogólnopolskie miejsce gdzie należy patrzeć na równo na każdego klienta i potencjalnego nabywcę. Mógłbym zbierać zamówienia tutaj póki co na anteny na forum, ale jaka by była realizacja napewno chaos i mieszanina i komu co i dluzej, a moze wybrzydzam, a takto jest przynajmniej w jednym miejscu i określonym sposobem znanym wszystkim i konkretnie ,a jak nie ma popytu to nie będzie go nigdzie. Nie wiem gdzie stracę potencjalnych nabywców bardziej. To trudna decyzja. Zresztą mam czas z antenami - nie pali się - najpierw chciałbym sprzedać drobnicę którą się da przesłać łatwiej i szybciej zapakować, bo są akcesoria pocztowe mniejszych gabarytów dostępne prościej, a przy antenie zwłaszcza dużej trzeba pomyśleć jak to i w co zawinąć, zapakować, zabezpieczyć. U mnie jeszcze problemem jest to, że nie mam konta bankowego więc szukam okrężnych sposobów - no są istnieją (pobranie, przekaz pocztowy, ekspres pieniężny), no i można różnie i na wszystko sie zgadzam. Potrzeba rodzi wynalazki. Są możliwośći różne, a i jestem otwarty na wszelkie propozycje w ramach zakupu i zapłaty. Najważniejsze, żeby ktoś był przekonany i zebym nie miał wątpliwości i trudności i dał mi czas na to co chce abym zrobił.. Wygląda to jak Teoria Wszystkiego, no ale praktyka rodzi się powoli, a zachęt i chęci coraz więcej do podmotywowanej sprzedaży.
Co ciekawe przedłużyli promocję do 31 lipca i dają kolejne 10 darmowych wystawień na allegro. Super, świetna sprawa. Skorzystam. Działam w miarę sił.
https://wystawna.allegro.pl/darmowe-wystawianie/
https://wystawna.allegro.pl/darmowe-wys ... -31.07.pdf

I może nie wszyscy mają konto na allegro więc może me wystawienie na allegro utrudniać niektórym osobom zakup. Jestem elastyczny, ale wystawianie na allegro naprawdę jest pewne, korzystne, bezpieczne i zaufane oraz rynek ustala cenę a ja nie lubię podawać cen jestem zbyt skromny i nie chcę odstraszyć potencjalnych kupujących - no a chcę sprzedać - a nie lubię rozmyśleń, wahań, dogadywania ceny zajmującego czas - allegro to zawarcie transakcji wiązanej - przemyślanej i ktoś na pewno chce tego i jest pewność. Podawanie cen to trudna rzecz dla mnie dlatego tez opisuję każdy produkt jak najbardziej szczegółowo i niech rynek i społeczeństwo wyceni przedmiot. Trochę ryzyko, no bo wiem co ile jest warte. Mam nadzieję, że nie stracę na tym poświęceniu czasu i zajęciu się tymi rzeczami na nowo. Nie puszczam od złotówki, ponieważ nie wiem co sprzedaję - wiem, co się z czym je no ale jestem konkretny choć może zanadto szczegółowy dlatego cenię zaangażowanie i chęci wiec cena sama wyjdzie tak czy siak - kluczowa jest też ta promocja w ramach której należy sprzedać przedmiot, żeby zaoszczędzić na kosztach wystawienia i powiedziane jest : nie dawać ceny minimalnej - tak też postępuję. No, a po promocji jak nie przyjdzie kolejna promocja, to pewnie utrzymam tendencję - no ale się zobaczy. Nie wiem czy to rozsądne, ale przynajmniej będzie więcej miejsca, bo to wszystko zajmuje i nie będę się wahał z myślami, czemu tego nie używam skoro mogę - no, ale się zupełnie z tym minąłem i wypaliłem. Ale lepiej, żeby ktoś miał z nich pożytek niż leżały bezsensu i się marnowały u mnie.

Zapraszam do licytacji : http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=28362170



Wrona111
Ekspert
Ekspert
Posty: 657
Rejestracja: 13 cze 2012, 23:28
Tuner: USTYM 4K, OCTAGON SF8008
Antena: Laminas AS 120,Wavefrontier T90, inne
Konwerter: Inverto Black Ultra
Podziękował: 47 razy
Dostał Podziękowań: 22 razy

(aktualizacja) WYPRZEDAJĘ KOLEKCJĘ ŻYCIA - zmieniam hobby

#17

Post autor: Wrona111 » 14 lip 2015, 18:58

Witam.Bedziesz wystawial takze inne rzeczy na allegro..pytam bo interesuje mnie ATX-107 z twojej kolekcji.Jak co to mozesz na priv odp o ile ci odpowiada.


..."...

Awatar użytkownika
Kami3n147
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 620
Rejestracja: 22 cze 2012, 16:56
Tuner: Dreambox DM900, VU+ Uno 4K SE
Antena: Famaval 110 TRX-EL Alu
Konwerter: Televes Twin 747802
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Podziękował: 93 razy
Dostał Podziękowań: 59 razy

(aktualizacja) WYPRZEDAJĘ KOLEKCJĘ ŻYCIA - zmieniam hobby

#18

Post autor: Kami3n147 » 17 lip 2015, 16:23

Witam,
Czy będziesz jeszcze wystawiał jakieś przedmioty na allegro?


Famaval 110 TRX-EL Alu + Televes Twin 747802 + Moteck SG-2100A: 75.0*E <--> 30.0*W
Dreambox DM900 Triple DVB-S2X MS & DVB-T2

Awatar użytkownika
autumner
nowy
nowy
Posty: 27
Rejestracja: 28 gru 2012, 15:23
Tuner: od najgorszych do najlepszych
Antena: od najmniejszej do największej
Konwerter: od najcieńszych do najkorzystniejszych
Lokalizacja: podkarpackie
Podziękował: 1 razy
Dostał Podziękowań: 3 razy
Kontakt:

(aktualizacja) WYPRZEDAJĘ KOLEKCJĘ ŻYCIA - zmieniam hobby

#19

Post autor: autumner » 18 lip 2015, 10:13

ATX-107 już wystawiony za Twoją propozycją : http://allegro.pl/antena-kierunkowa-atx ... 67311.html

Tak, staram się. Szybciej by się to toczyło jakby nie trzeba było dodawać zdjęć. Ogólnie nie nadążam, ponieważ nie przygotowałem sobie wcześniej zdjęć, aukcja za aukcją się kończy prą do przodu i trzeba pakować, to też sporo zajmuje - mało zostaje czasu na bieżące dodawanie aukcji, ale staram się choć to męczące tak każde z osobna przygotować czy to do aukcji czy do wysyłki. Nie ma czasu na własne przyjemności. W miarę możliwości tworzę te aukcje tak w niewyjaśnionej kolejności lub zachęcony choćby przykładem powyższym. No i jestem do dyspozycji w miarę możliwości.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości