Sat Krak 2015

Tu możesz pisać właściwie o wszystkim
Awatar użytkownika
mg98
DX-er
DX-er
Posty: 1504
Rejestracja: 18 lut 2013, 12:51
Tuner: GTMedia V9 Prime, Octagon SX88+SE, Openbox S3 mini
Antena: Hollex R-120 , Mabo 150 i Laminas AS-270
Konwerter: Inverto Black Ultra, Aljano Black Panther
Lokalizacja: Proszowice
Podziękował: 198 razy
Dostał Podziękowań: 236 razy
Kontakt:

Sat Krak 2015

#11

Post autor: mg98 » 13 paź 2015, 7:23

No to pojedynek był zacięty :grin:
Ale za co nc+ dostał nagrodę - za podwyższenie cen, czy za pozbycie się praw do najlepszej ligi?


[SAT] Laminas AS-270, Mabo 150cm, R-120 siłownik 18, Fracarro Penta 85, Selfsat H30D
[DAB+, FM & Es] VHF 4-el, Dipol 3/RZ B

[Ku Band] Inverto Black Ultra, Alyano Black Panther, Inverto White Flange, Televes 7475
[C Band] Dreamtech GTP-1100C

[Tunery] GTMedia V9 Prime, Octagon SX88+ SE HEVC, Openbox S3 mini, Open SX1, GTMedia V8 Finder2

Awatar użytkownika
Jacek
Ekspert
Ekspert
Posty: 1918
Rejestracja: 11 lut 2009, 21:54
Tuner: DM800
Antena: Mabo120PM
Konwerter: Invacom
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 25 razy
Dostał Podziękowań: 80 razy
Kontakt:

Sat Krak 2015

#12

Post autor: Jacek » 13 paź 2015, 11:21

Chyba za najgorszą ofertę filmową 2015 roku - ŻALLLLLL :thumbsdown: :wall:


''Gdy gazela budzi się o poranku wie, że musi biegać szybciej niż najszybszy lew, inaczej zostanie pożarta...
Gdy rano budzi się lew - już wie, że musi biec szybciej niż najwolniejsza gazela, bo zdechnie z głodu...
Nieważne czy jesteś gazelą, czy lwem od rana musisz zapierdalać..."
PODOBNO:
(Muhammad bin Raschid Al Maktum, szejk Dubaju.)

Awatar użytkownika
Slavio
Ekspert
Ekspert
Posty: 2503
Rejestracja: 12 lut 2009, 6:39
Lokalizacja: Bytom
Podziękował: 93 razy
Dostał Podziękowań: 317 razy

Sat Krak 2015

#13

Post autor: Slavio » 13 paź 2015, 11:53

Ja już tak bardziej pod kątem 2016 zapytam - czy była by możliwość rozszerzenia lub przesunięcia terminu tak żeby jeden dzień wypadał w weekend, najlepiej sobotę?
Mr. Orbita pisze:Kiedyś była sobota - krócej do bodajże 14 jak pamiętam, ale nie sprawdzało się to z różnych powodów, więc przycięliśmy sobotę. Pomyślimy jeszcze nad tym, mamy na uwadze, że na tygodniu nie są to najwygodniejsze godziny do odwiedzin dla osób pracujących



Moim zdaniem warto zastanowić się nad jednorazową zmianą lokalizacji na Katowice.
Myślę, że ilość odwiedzającyh spokojnie przebiłaby tą z Krakowa, ze względu na większą aglomerację, a co za tym idzie dużo większą liczbę firm z "branży", instalatorów czy miłośników TV/Sat.
Dojazd dla wielu też nieco lepszy niż do Krakowa.
Może dałoby to nadzieję, że targi jeszcze odżyją, bo niestety z roku na rok liczba wystawców coraz słabsza:(
Mr. Orbita pisze:(...) już próbowaliśmy z Warszawą ;) Przenoszenie nie zmieni sytuacji, bo ilość firm nie od tego zależy.Targi są papierkiem lakmusowym polskiego rynku i branży. A tu przez lata zaszły zmiany. Firm jest owszem sporo, ale są to zwykle drobniejsi sprzedawcy, dla których koszt wystawienia się (choć nie jest duży) to sporo w stosunku do zarobków i nawet gdybyśmy zmajstrowali targi pod czyjąś siedzibą, to i tak by się nie wystawił ;) Drugi problem to ogólnie fakt, że te duże firmy, które przetrwały, wolą jednak jechać na ANGĘ lub IBC i szukać rynków zbytu za granicą. Polski rynek jest dość nasycony i ruch tu nie jest zbyt duży. Ilość wystawców odzwierciedla to, co dzieje się w branży, nie spodziewam się jakiejś drastycznej poprawy, gdziekolwiek byśmy targów nie zorganizowali. Raczej należy to traktować jako okazję na spotkanie się, pogadanie o sprzęcie, o nowościach, wymianę pomysłów ;) Normalnie nie ma takiej okazji w ciągu roku
http://forum.satkurier.pl/topic/12151-sat-krak-2015/



Sadząc po wpisach na forum Satkuriera i planie wystawy była to najgorsza wystawa (bo targi to za duże słowo w tym wypadku) jaka miała miejsce.
Zabrakło mi wszystkiego.
Samo podejście do wystawy ze strony osób zaangażowanych w jej funkcjonowanie pozostawia wiele do życzenia. :hmmm:
Jeśli macie ochotę skomentujcie swoje spostrzeżenia, czego Wam brakuje w wystawie SatKrak.
Może to przyniesie jakiś pozytywny skutek.


Mabo 1.15m+SG2100, Laminas AS-130+SG2100
Parabola Technisat 150cm

Awatar użytkownika
jacky-x
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 914
Rejestracja: 11 lut 2009, 22:03
Lokalizacja: Duchowa stolica śl.
Podziękował: 39 razy
Dostał Podziękowań: 60 razy
Kontakt:

Sat Krak 2015

#14

Post autor: jacky-x » 13 paź 2015, 14:05

Slavio pisze:
Jeśli macie ochotę skomentujcie swoje spostrzeżenia, czego Wam brakuje w wystawie SatKrak.
Jak targi były robione w Chemobudowie (centrum targowe) to jeździłem dość regularnie. D..y może nie urywało, ale chociaż pachniało odrobinę targami (większa reklama, hala, konkursy (chłopaki z satclubu też powygrywali :thumbsup: ) dość dużo ludzi itd) Przenosiny do Warszawy (chyba tylko raz) mnie zniechęciły, sporo dla mnie dalej, a po wystawach Krakowskich aż tak mnie nie ciągnęło. Powrót do Krakowa, owszem raczej bym się wybrał (przy okazji wystawy rodzice odwiedzali sobie w międzyczasie Łagiewniki :grin: ) ale jak się okazało że zmiana miejsca na Hotel to jakoś mi to skojarzyło się bardziej z bibą niż z targami, a skoro tamte były takie sobie, bez szału to co spodziewać się po lokalizacji w hotelu, i tak juz od kilku lat satkrak pozostał tylko w wspomnieniach i na fotkach które kiedyś zrobiłem. Jesli ktoś chce sobie przypomnieć jak było kiedyś "źle" to fotki z trzech lat (2007, 2008 i 2010) są na stronie http://jackysat.atspace.com/podstr/satkrak.html (że jeszcze ta stronka istniej :grin: ) Pozdr


http://jackysat.atspace.com/
SAT - Ariva 250HD combo / Emme Esse ASC 125 - DG 380 (90E-58W)/ Inverto Black Ultra /
NAZIEMNA - Logarytmiczna
FM - Televes FM circular 1201

Awatar użytkownika
Jacek
Ekspert
Ekspert
Posty: 1918
Rejestracja: 11 lut 2009, 21:54
Tuner: DM800
Antena: Mabo120PM
Konwerter: Invacom
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 25 razy
Dostał Podziękowań: 80 razy
Kontakt:

Sat Krak 2015

#15

Post autor: Jacek » 13 paź 2015, 19:14

Proponował bym zmienić nazwę i charakter tej imprezy na Piknik satelitarny 2016 :chef: :beer: z możliwością zaprezentowania swojego sprzętu :clap2: :clap: .
Kto jest za
Za ten post użytkownik Jacek otrzymał podziękowanie od:
Roger (13 paź 2015, 20:01)


''Gdy gazela budzi się o poranku wie, że musi biegać szybciej niż najszybszy lew, inaczej zostanie pożarta...
Gdy rano budzi się lew - już wie, że musi biec szybciej niż najwolniejsza gazela, bo zdechnie z głodu...
Nieważne czy jesteś gazelą, czy lwem od rana musisz zapierdalać..."
PODOBNO:
(Muhammad bin Raschid Al Maktum, szejk Dubaju.)

Awatar użytkownika
rysiuhelix
Ekspert
Ekspert
Posty: 4106
Rejestracja: 12 lut 2009, 12:08
Podziękował: 213 razy
Dostał Podziękowań: 291 razy

Sat Krak 2015

#16

Post autor: rysiuhelix » 13 paź 2015, 19:21

... i wystawię swoje wynalazki :clap2:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości