ELEVEN SPORTS NETWORK

zorro
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: 06 sie 2015, 12:31
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

ELEVEN SPORTS NETWORK

#111

Post autor: zorro » 19 lis 2016, 13:39

Eleven Extra już jest w UPC. Wykupili jakieś nowe prawa M -1 Challenge, oglądam właśnie galę :clap2:



Awatar użytkownika
jacky-x
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 914
Rejestracja: 11 lut 2009, 22:03
Lokalizacja: Duchowa stolica śl.
Podziękował: 39 razy
Dostał Podziękowań: 60 razy
Kontakt:

ELEVEN SPORTS NETWORK

#112

Post autor: jacky-x » 03 gru 2016, 15:46

Eleven Sports Extra dołączyła także netia. Pozdr
Załączniki
elevenextra.jpg


http://jackysat.atspace.com/
SAT - Ariva 250HD combo / Emme Esse ASC 125 - DG 380 (90E-58W)/ Inverto Black Ultra /
NAZIEMNA - Logarytmiczna
FM - Televes FM circular 1201

Awatar użytkownika
Roger
Admin
Admin
Posty: 1966
Rejestracja: 11 lut 2009, 20:12
Tuner: nBox
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 173 razy
Dostał Podziękowań: 47 razy
Kontakt:

ELEVEN SPORTS NETWORK

#113

Post autor: Roger » 16 lut 2017, 12:29

Na godzine 14:00 jest zapowiedziana konferencja prasowa Eleven, podobno jakas petarda ma być. Czyżby liga angielska?

-- mniej niż minutę temu --

Od nowego sezonu znika z Eurosportu bundesliga na rzecz Eleven. Wyrasta nam niekwestionowany monopolista na rynku jeśli chodzi o piłkę nożną...
Za ten post użytkownik Roger otrzymał podziękowanie od:
jacky-x (16 lut 2017, 15:17)



Awatar użytkownika
jacky-x
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 914
Rejestracja: 11 lut 2009, 22:03
Lokalizacja: Duchowa stolica śl.
Podziękował: 39 razy
Dostał Podziękowań: 60 razy
Kontakt:

ELEVEN SPORTS NETWORK

#114

Post autor: jacky-x » 16 lut 2017, 15:40

Monopolista, ale fajny :smile1: . Bardzo mi odpowiadają te kanały. Są konkretni, wykorzystują antenę na maksa, na wszystkich swoich kanałach, maja prawa, to je widac. Po kilka meczy z każdej ligi, komentarz też super np: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski z ligi włoskie, a jesli jeszcze capna ligę polską to C+ ku upadkowi (stracił włoską, francuską, hiszpańską itd a co doszło? :confused: ). Powie ktoś C+ robi dobrą oprawę z ligą polską, to prawda jest bardzo dobra ale to resztki starego dobrego C+, LM i angielska tyle zostało z monopolisty który mając np: prawa do francuskiej potrafil ją całkowicie pominąć w grafiku wekendowym. Eleven rozwija się błyskawicznie i idzie jak burza ( reszta może się uczyc) oby tak dalej. Pozdr


http://jackysat.atspace.com/
SAT - Ariva 250HD combo / Emme Esse ASC 125 - DG 380 (90E-58W)/ Inverto Black Ultra /
NAZIEMNA - Logarytmiczna
FM - Televes FM circular 1201

silver_nirgal
nowy
nowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2016, 16:20
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

ELEVEN SPORTS NETWORK

#115

Post autor: silver_nirgal » 16 lut 2017, 19:41

No ta też gratuluję. Za jakieś dwa lata, jak już wszyscy wykupimy sobie ten kanał, powstanie jakiś TWELVE SPORT i tam wszystko przeniosą. A my po raz kolejny znów zapłacimy za rozszerzenie oferty programowej... Pozdrawiam wszystkich kibiców!



big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1569
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

ELEVEN SPORTS NETWORK

#116

Post autor: big-apple » 17 lut 2017, 1:12

Raz
Musi być 4 kanał na sierpień to nie wiem gdzie oni chcą transmitować tyle tych meczu z 2 bundesligami. Co z komentatorami. Chociaż to będzie tak że 1 mecz będzie chyba na Eurosporcie sobota 18:30 . Hajto to są te detale. No ale Lach? i reszta?
Dwa
Zapewne będzie więcej transmisji. Ci co mają wstręt do Lewego ja do nich nie należę dostaną nerwicy bo będzie więcej reklam. U nas Bundesliga będzie jeszcze bardziej reklamowana.
Trzy.
Liga Angielska dopiero za chyba półtora roku przetarg. Ja regularnie czytałem opinie analityków i canal+ nie będzie mieć hajsu na nią . Liga mistrzów następny sezon to jest już chyba 3 ostatni to przetarg nie wiem czy nie za pół roku. NBA kończy się w obecnym sezonie.

Cztery
Eleven także planuje uderzyć w Lige Polska ale to jeszcze daleko .

Strona z informacjami o prawach coś się wysypała i wszędzie error tzn strona działą ale brak informacji.

Nie bądźcie jednak tacy super happy bo kolejny kanał i coraz więcej praw może oznaczać że Eleven będzie droższe.
Racja Canal+ już powoli umiera jednak kurna nadal tam są filmy np Polskie których nawet na Blu Ray nie ma albo wcale na DVD nie są wydawane. A HBO to nadal gorsza jakość niż Canal+ tyle że to HBO staje się lepsze.

-- 2017-02-17, 02:15 --
jacky-x pisze:Monopolista, ale fajny :smile1: . Bardzo mi odpowiadają te kanały. Są konkretni, wykorzystują antenę na maksa, na wszystkich swoich kanałach, maja prawa, to je widac. Po kilka meczy z każdej ligi, komentarz też super np: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski z ligi włoskie, a jesli jeszcze capna ligę polską to C+ ku upadkowi (stracił włoską, francuską, hiszpańską itd a co doszło? :confused: ). Powie ktoś C+ robi dobrą oprawę z ligą polską, to prawda jest bardzo dobra ale to resztki starego dobrego C+, LM i angielska tyle zostało z monopolisty który mając np: prawa do francuskiej potrafil ją całkowicie pominąć w grafiku wekendowym. Eleven rozwija się błyskawicznie i idzie jak burza ( reszta może się uczyc) oby tak dalej. Pozdr
We Francji utrata Ligi Francuskiej spowodowała utrade ~400tyś abonentów to było bardzo dużo. Mają tylko chyba 1 mecz na Canal+. A będzie też 4k.

Wszystko pozostałe trafiło do Bein Sport.

Francuzi kase widzą teraz głównie u nas w NC+ .

Ja znam osoby które rzucają hasło że jak tylko liga Angielska odpadnie z Canal+ to oni także odpadają z Nc+ . A to będzie koniec Canal+ który jest ich sztandarowym produktem. To polecą razem z tym ich żałosnym parowaniem.



Awatar użytkownika
satelitarny_żołnierz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 259
Rejestracja: 06 kwie 2012, 14:26
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 6 razy

ELEVEN SPORTS NETWORK

#117

Post autor: satelitarny_żołnierz » 19 lut 2017, 21:48

Moim zdaniem to wcale nie dzieje się dobrze. Jak wykupią prawa do LM i bundesliga okaże się prawdą, to za jakiś czas opłata za te kanały wzrośnie o 100% oby tylko. A my fani piłki nożnej będziemy ,,płać i płacz,,. Słyszałem kiedyś od osoby wtajemniczonej w jednym telekomie że były plany na zrobienie tzw. bukietu kanałów sportowych i żeby były one dostępne wszędzie za odpowiednią opłatą. Ale jeśli jeden wykupi prawa do wszystkiego to będzie bardzo źle.


www.art-sat.pl Instalacje satelitarne, DVB-T ...

Awatar użytkownika
jacky-x
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 914
Rejestracja: 11 lut 2009, 22:03
Lokalizacja: Duchowa stolica śl.
Podziękował: 39 razy
Dostał Podziękowań: 60 razy
Kontakt:

ELEVEN SPORTS NETWORK

#118

Post autor: jacky-x » 20 lut 2017, 8:36

satelitarny_żołnierz pisze:Słyszałem kiedyś od osoby wtajemniczonej w jednym telekomie że były plany na zrobienie tzw. bukietu kanałów sportowych i żeby były one dostępne wszędzie za odpowiednią opłatą. Ale jeśli jeden wykupi prawa do wszystkiego to będzie bardzo źle.
@satelitarny_żołnierz
Mam taki bukiet kanałów sportowych ( i to bardzo atrakcyjny cenowo, super sprawa) wszystko oprócz C+ za który to muszę płacic niestety trzy razy więcej. Porównanie tych ofert i cen zostawię bez komentarza. Pozdr


http://jackysat.atspace.com/
SAT - Ariva 250HD combo / Emme Esse ASC 125 - DG 380 (90E-58W)/ Inverto Black Ultra /
NAZIEMNA - Logarytmiczna
FM - Televes FM circular 1201

Awatar użytkownika
Roger
Admin
Admin
Posty: 1966
Rejestracja: 11 lut 2009, 20:12
Tuner: nBox
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 173 razy
Dostał Podziękowań: 47 razy
Kontakt:

ELEVEN SPORTS NETWORK

#119

Post autor: Roger » 20 lut 2017, 9:13

Raczej kwestia podwyżki cen za Eleveny w przyszlosci jest nieunikniona, nie wykluczone że dojdzie i czwarty kanał.
Przewega Eleven nad C+ jest taka, ze place tylko za sam sport i nie jestem zmuszany do wykupywania w pakiecie kanałów filmowych jak to jest z c+film itd.



Awatar użytkownika
satelitarny_żołnierz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 259
Rejestracja: 06 kwie 2012, 14:26
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 6 razy

ELEVEN SPORTS NETWORK

#120

Post autor: satelitarny_żołnierz » 20 lut 2017, 21:20

No właśnie o tym mówiłem. Miałem na myśli tzw pakietyzację , ale nie taką jak ma np. CP bo to żadne pakiety to trochę zmuszanie klienta do kanałów co za czym idzie do ich opłacania.
Mam kolegę który mieszka w USA tam jest sprawa prosta jak masz np. starsze dzieci lub ich nie masz to po co Ci pakiet z bajkami? Kupujesz pakiety takie które Cię interesują. I właśnie o takim pakiecie słyszałem że grupa kanałów sportowych występuje pod jakimś brendem i są dostępne wszędzie a nie tak jak jest teraz.
Choć to raczej jest nie możliwe patrząc na rynek Polski.


www.art-sat.pl Instalacje satelitarne, DVB-T ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie kanały FTA/CI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości