Liga Mistrzów w Polsacie

Nowości ze świata TV SAT oraz mediów. Forum TV-SAT.
Awatar użytkownika
satelitarny_żołnierz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 259
Rejestracja: 06 kwie 2012, 14:26
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 6 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#111

Post autor: satelitarny_żołnierz » 30 lip 2018, 18:25

Powtórki powtórki... to przecież Polsat


www.art-sat.pl Instalacje satelitarne, DVB-T ...

jackob42
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 584
Rejestracja: 08 lut 2017, 17:18
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 7 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#112

Post autor: jackob42 » 30 lip 2018, 20:24

Powtórki czego będą 20 sierpnia jak pierwsze mecze jakie magą pokazać są 21 sierpnia?



Awatar użytkownika
moons
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1696
Rejestracja: 05 sty 2011, 22:12
Tuner: GigaBlue Quad Plus
Antena: Triax 115
Konwerter: Fte
Lokalizacja: Hajnówka
Podziękował: 5 razy
Dostał Podziękowań: 114 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#113

Post autor: moons » 30 lip 2018, 21:00

no nie wiem czy 21 sierpnia, prawa są tylko do fazy grupowej. a ta zaczyna się później.
A co do samego Polsatu a co leci na Nowa TV, ATM Rozrywka te stacje zostały przejęte przez Polsat, co leci non stop na Polsacie 2, Super Polsat albo czym się różni Polsat Play od Polsat Doku? A co będzie na nowych kanałach Polsat Rodzina, Game czy jak tam one się będą nazywać. Polsat tylko na powtórkach stoi. Zrobią jakiś jeden program i będą go w kółko puszczać.
Pozdrawiam



jackob42
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 584
Rejestracja: 08 lut 2017, 17:18
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 7 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#114

Post autor: jackob42 » 30 lip 2018, 22:11

A kiedy tak było że od fazy grupowej?Chyba że tak jest od tego przetargu i nabycia tych praw.Do tej pory były zawsze jak pamiętam od którejś tam rundy eliminacji chyba 4 jak mnie pamięć nie myli.



big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1569
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#115

Post autor: big-apple » 30 lip 2018, 23:01

moons pisze:
30 lip 2018, 21:00
no nie wiem czy 21 sierpnia, prawa są tylko do fazy grupowej. a ta zaczyna się później.
A co do samego Polsatu a co leci na Nowa TV, ATM Rozrywka te stacje zostały przejęte przez Polsat, co leci non stop na Polsacie 2, Super Polsat albo czym się różni Polsat Play od Polsat Doku? A co będzie na nowych kanałach Polsat Rodzina, Game czy jak tam one się będą nazywać. Polsat tylko na powtórkach stoi. Zrobią jakiś jeden program i będą go w kółko puszczać.
Pozdrawiam
Własnie w ten sposób zarobili swoje grosze + własn wkład by mieć prawa do LM i LE. Teraz będą to udostepniać. Te serwisy i tak nie będą 24/7 przez cały miesiąc. Będą raczej wyłączane jak nie będzie meczy live. Nie wiem jakto będzie z powtórkami.
W Nc+ może być taniej niż w Polsacie . Będzie można wyłączać pakiet czerwiec lipiec sierpień nie ma rozgrywek .



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości TV SAT i Medialne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości