Antiksat (16*e)

Forum poświęcone działalności i ofercie zagranicznych platform cyfrowych
ozman
nowy
nowy
Posty: 21
Rejestracja: 07 wrz 2020, 8:16
Tuner: DVB-S2
Antena: Corab 90cm
Konwerter: Inverto Home PRO
Lokalizacja: Kočice
Podziękował: 2 razy
Dostał Podziękowań: 15 razy
Kontakt:

Antiksat (16*e)

#331

Post autor: ozman » 28 sty 2021, 13:48

Maximus Magnus pisze:
28 sty 2021, 12:04
Witam. Mam kartę opłaconą do lutego b.r. Czy przez tę stronę https://moj.antik.sk mogę opłacić na rok czasu pakiet Pre zaciatok? Czy są jakieś bonusy za takie doładowanie i czy można zapłacić przez tę stronę kartą płatniczą Visa PKO.BP?
Kartę kupiłem opłacona na 6 m-cy z bonusem na kolejne 6 m-cy w tym sklepie https://www.sortec.sk/ , ale niestety po założeniu konta na https://moj.antik.sk/ nie mam jej w moich kartach. Po weryfikacji karty przez https://antiksat.sk/en/ pokazuje się info, że karta nie jest zarejestrowana. Czy mogę ją zarejestrować z danymi PL? Pozdrawiam.
Ak si kartu kupoval v SORTECU, platil si im aj na nejaký TV balík?
Ak áno, aký balík si si predplatil?
Máš o tom aj doklad?

Ak máš kupenú kartu a rovnako tak máš aj u nich zaplatené nejaké predplatné TV balíka, v takom prípade by oni mali všetko doriešiť za teba a to:
1. Registráciu - vytvorenie konta na tvoje meno
2. Predplatenie balíka podľa toho, koľko a za aký TV balík si im zaplatil
3. aktivácia karty na toto tvoje konto/registráciu.

Ak sa tak stane a pri registrácií použijú nejakú tvoju mailovú adresu, tak na mail ti príde zmluva o poskytovaní služby Antik SAT.
Zároveň na mail ti pridu aj prihalsovacie údaje do Zákazníckej zóny (www.moj.antik.sk), kde sa prihlásiš loginom (tvoj mail) a heslom.
Tam budeš následne môcť vidieť aký balík a na ako dlho máš predplatený a zároveň tam uvidíš aj SN svojej karty.

Čo sa týka následného objednávania TV balíkov, toto môžeš robiť ONLINE/platbou kartou buď priamo cez web www.antiksat.sk, alebo aj cez svoju Zákaznícku zónu (moj.antik.sk).

Ak by ti ale registráciu nespravili a ani neaktivovali TV balík, určite sa im ozvi.
je to ich povinnosť, ak si naozaj za to zaplatil a máš o tom doklad.

Ak más zakúpenú len kartu (bez predplateného TV balíka), postupuj potom takto:
1. Choď na web www.antiksat.sk
2. Vyber si požadovaný TV balík (zákazník bez Antik Internetu) a daj ho do košíka
3. Otvor si košík a pokračuj podľa inštrukcii
4. v jednom kroku bude od teba vyžadovať zadať (zákaznícky kľúč, alebo e-mail, alebo číslo karty) - tu v tvojom prípade uveď svoj mail.
5. Ak systém rozozná, že tvoja mailová adresa ešte nie je registrovaná, ponúkne ti registráciu, ktorú treba komplet vyplniť.
6. pokračuješ na spôsob platby
7. Uhradíš platbu.

Registrácia Zákazníka musí byť vedená na adresu Slovenskej Republiky - pokojne si vymysli mesto - Antik to nekontroluje.
ostatné informácie (okrem adresy) zadaj skutočné (meno, priezvisko, telefon, mail, ...)

Až platba balíka prebehne úspešne, tak všetko sa ti prakticky do 5 min. spustí.
Rovnako ti príde e-mail so zmluvou a prihlasovacími údajmi do ZZ (moj.antik.sk).
- tu ti ale bude potrebné zaregistrovať kartu k účtu/kontu.
- Keďže reg. karty ešte nie je možná ONLINE - napíšeš mail na www.antiksat.sk a tam uvedieš len, že si chceš zaregistrovať svoju kartu k svojmu kontu. Do mailu uvedieš svoj zákaznícky kľúč, ktorý nájdeš na zmluve alebo vo svojej Zákazníckej zóne a taktiež uvedieš aj SN karty, ktorú ti majú zaregistrovať.

počkáš už len na ich potvrdenie, že sa tak stalo a všetko je hotové.
Za ten post użytkownik ozman for the post (total 4):
kondon (28 sty 2021, 14:15) • Maximus Magnus (28 sty 2021, 14:55) • Pernambuco (28 sty 2021, 16:40) • greenfrog (22 mar 2021, 21:55)


*** Doudo ***
- Antik SAT -
:beer:

Maximus Magnus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 207
Rejestracja: 13 wrz 2011, 14:49
Tuner: Qviart Lunix 4K combo, GT Media 4K Combo
Antena: Corab 90 (Moteck SG-2100)
Konwerter: BEST HG 101 Ultra Black
Podziękował: 8 razy
Dostał Podziękowań: 2 razy

Antiksat (16*e)

#332

Post autor: Maximus Magnus » 28 sty 2021, 16:58

Kartę kupiłem w SORTEC z pakietem Pre Zaciatok na 6 miesięcy na co oczywiście mam fakturę, bo po opłaceniu (przelewem!) kurier przywiózł mi kartę z SK. Najprawdopodobniej SORTEC zarejestrował kartę na siebie, a ja nie dostałem danych do logowania, bo ich nie mam. Teraz pewnie nie można już zrobić tak, żeby karta była zarejestrowana na mnie lub na mój adres e-mail, bo już na "kogoś" jest zarejestrowana? Pewnie pozostaje ew. kontakt z SORTEC lub może Ellano chyba, że ktoś zna inny sposób opłacania takiej karty już tylko przez siebie?



Awatar użytkownika
Pernambuco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1052
Rejestracja: 16 lis 2019, 12:46
Tuner: Vu+ Uno4K SE
Antena: WaveFrontier T90
Konwerter: Inverto Ultra Black
Lokalizacja: okolice Warszawy
Podziękował: 202 razy
Dostał Podziękowań: 138 razy

Antiksat (16*e)

#333

Post autor: Pernambuco » 29 sty 2021, 0:32

Maximus Magnus pisze:
28 sty 2021, 16:58
... chyba, że ktoś zna inny sposób opłacania takiej karty już tylko przez siebie?
Procedura:
- wybranie pakietu i włożenie do koszyka
- zapłata przez podanie nr seryjnego karty.

DZIAŁA. Przećwiczyłem osobiście płacąc kartą VISA banku MILLENNIUM.
Przechwytywanie1.JPG


tunery: Vu+ Duo4K SE & Uno4K SE (OpenATV 6.4), nBox_E2 (OpenPLi 8.6)
anteny: WaveFrontier T90 (42E-39E-36E-28E-23E-19E-16E-13E-9E-5E-1W), Famaval 135AE Alu (30W), Mabo offset 165AE Alu (5W)
zestaw 66E <-> 30W: antena Laminas AS-1500, obrotnica Moteck H180, pozycjoner Primesat PR-1200 (V-Box II)
zestaw 56E <-> 30W: antena SMW OA-1400, siłownik Nokia 18", pozycjoner Hyro (V-Box II)

Maximus Magnus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 207
Rejestracja: 13 wrz 2011, 14:49
Tuner: Qviart Lunix 4K combo, GT Media 4K Combo
Antena: Corab 90 (Moteck SG-2100)
Konwerter: BEST HG 101 Ultra Black
Podziękował: 8 razy
Dostał Podziękowań: 2 razy

Antiksat (16*e)

#334

Post autor: Maximus Magnus » 29 sty 2021, 10:35

Oczywiście próbowałem tak zrobić, ale za każdym razem pokazuje się info:

"Karta satelitarna o tym numerze nie jest zarejestrowana. Prosimy o kontakt z jednym z naszych sprzedawców wymienionym w sekcji „Gdzie kupić” lub kontakt pod adresem e-mail antiksat@antik.sk"

Czy mogę ją sam zarejestrować na swoje konto w Mój Antiksat, a jeżeli tak to jak to zrobić? Mały problem jest taki, że w Antiksat mam polski adres i nie wiem czy lepiej utworzyć nowe konto czy dopisać adres z miastem ze Słowacji i czy to wystarczy do ew. rejestracji karty?



Awatar użytkownika
Pernambuco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1052
Rejestracja: 16 lis 2019, 12:46
Tuner: Vu+ Uno4K SE
Antena: WaveFrontier T90
Konwerter: Inverto Ultra Black
Lokalizacja: okolice Warszawy
Podziękował: 202 razy
Dostał Podziękowań: 138 razy

Antiksat (16*e)

#335

Post autor: Pernambuco » 29 sty 2021, 12:10

Maximus Magnus pisze:
29 sty 2021, 10:35
... "Karta satelitarna o tym numerze nie jest zarejestrowana. ...
Weryfikacja karty:
- https://www.antik.sk/ (chyba, że karta czeska)
- pola menu na górze ekranu: TELEVIZIA -> Satelitarna TV .. -> O służbie -> Card verification

Przechwytywanie1.JPG
Maximus Magnus pisze:
29 sty 2021, 10:35
.. Czy mogę ją sam zarejestrować na swoje konto w Mój Antiksat, a jeżeli tak to jak to zrobić? ...
Możesz jedynie założyć swoje konto. Karty (najpewniej) NIE uda Ci się podczepić.


tunery: Vu+ Duo4K SE & Uno4K SE (OpenATV 6.4), nBox_E2 (OpenPLi 8.6)
anteny: WaveFrontier T90 (42E-39E-36E-28E-23E-19E-16E-13E-9E-5E-1W), Famaval 135AE Alu (30W), Mabo offset 165AE Alu (5W)
zestaw 66E <-> 30W: antena Laminas AS-1500, obrotnica Moteck H180, pozycjoner Primesat PR-1200 (V-Box II)
zestaw 56E <-> 30W: antena SMW OA-1400, siłownik Nokia 18", pozycjoner Hyro (V-Box II)

Maximus Magnus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 207
Rejestracja: 13 wrz 2011, 14:49
Tuner: Qviart Lunix 4K combo, GT Media 4K Combo
Antena: Corab 90 (Moteck SG-2100)
Konwerter: BEST HG 101 Ultra Black
Podziękował: 8 razy
Dostał Podziękowań: 2 razy

Antiksat (16*e)

#336

Post autor: Maximus Magnus » 29 sty 2021, 13:32

Właśnie w tym miejscu na tej samej stronie weryfikuję kartę i mam taki komunikat jak wyżej podałem.
Chyba nie da rady, choć dziwne, że niezarejestrowana, a przecież była opłacona na pół roku i drugie pół bonus?
Może to jest tak jak z naszymi kartami TNK, NNK HD? Nie muszą być zarejestrowane, a można je opłacać.
Można na szczęście, bo pytałem dziś, kupić wybrany pakiet w Ellano i po podaniu nr karty w "notatce zamówienia" będzie opłacony np. na rok.



LukDee
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 24 kwie 2010, 19:03
Tuner: VU+ Zero 4k | VU+ Uno 4k SE
Antena: Famaval 85
Konwerter: Opticum Robust Triple Quad
Podziękował: 10 razy
Dostał Podziękowań: 13 razy

Antiksat (16*e)

#337

Post autor: LukDee » 29 sty 2021, 17:18

widzę że macie problemy z Antiksat wiec i ja dodam coś od siebie; we wrześniu kupione przez https://satelity.ellano.sk/; kontakt w języku polskim pewnie przez google translator :P po tygodniu przyszła karta z fakturą SK; prosiłem o dane do konta; otrzymałem; wszystko śmiga super; pisałem do innych sklepów to odpisywali nie wysyłają do PL albo nie dają dostępu do konta; w ellano nie było problemu; więc polecam; pakiet podstawowy wzięty na 1 rok :D; dane karty widnieją w panelu ANTIK ZÁKAZNÍK; pozdrawiam


Famaval 85: 28,2 E | 23,5 E | 19,2 E | 16 E | 13E | 10E | 9E | 4,8E | 0,8W

sat1234
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 642
Rejestracja: 22 gru 2016, 15:16
Tuner: nbox
Antena: Corab
Konwerter: Opticum
Podziękował: 9 razy
Dostał Podziękowań: 7 razy

Antiksat (16*e)

#338

Post autor: sat1234 » 01 lut 2021, 20:07

Dziala Wam CT3 ?

P.S. Extasy/Leo przełączonego do HD / HEVC



Awatar użytkownika
Pernambuco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1052
Rejestracja: 16 lis 2019, 12:46
Tuner: Vu+ Uno4K SE
Antena: WaveFrontier T90
Konwerter: Inverto Ultra Black
Lokalizacja: okolice Warszawy
Podziękował: 202 razy
Dostał Podziękowań: 138 razy

Antiksat (16*e)

#339

Post autor: Pernambuco » 02 lut 2021, 13:16

sat1234 pisze:
01 lut 2021, 20:07
... Extasy/Leo przełączonego do HD / HEVC
Zmiany dla dotychczasowego kanału Extasy/Leo (16E, 11.094V, SID= 0x04BB):
• przełączenie do HD i zmiana nazwy na Extasy HD
wygaszenie/usunięcie Leo, który startował o godz. 22:00. A szkoda!

Przechwytywanie1.JPG

EDIT:
Pozostaje więc odbiór kanału Leo TV (22-6) z platformy SKYLINK: 21.5E, 12.110H, pakiet MINI.
Ostatnio zmieniony 02 lut 2021, 16:00 przez Pernambuco, łącznie zmieniany 2 razy.


tunery: Vu+ Duo4K SE & Uno4K SE (OpenATV 6.4), nBox_E2 (OpenPLi 8.6)
anteny: WaveFrontier T90 (42E-39E-36E-28E-23E-19E-16E-13E-9E-5E-1W), Famaval 135AE Alu (30W), Mabo offset 165AE Alu (5W)
zestaw 66E <-> 30W: antena Laminas AS-1500, obrotnica Moteck H180, pozycjoner Primesat PR-1200 (V-Box II)
zestaw 56E <-> 30W: antena SMW OA-1400, siłownik Nokia 18", pozycjoner Hyro (V-Box II)

ozman
nowy
nowy
Posty: 21
Rejestracja: 07 wrz 2020, 8:16
Tuner: DVB-S2
Antena: Corab 90cm
Konwerter: Inverto Home PRO
Lokalizacja: Kočice
Podziękował: 2 razy
Dostał Podziękowań: 15 razy
Kontakt:

Antiksat (16*e)

#340

Post autor: ozman » 02 lut 2021, 14:02

Maximus Magnus pisze:
29 sty 2021, 10:35
Oczywiście próbowałem tak zrobić, ale za każdym razem pokazuje się info:

"Karta satelitarna o tym numerze nie jest zarejestrowana. Prosimy o kontakt z jednym z naszych sprzedawców wymienionym w sekcji „Gdzie kupić” lub kontakt pod adresem e-mail antiksat@antik.sk"

Czy mogę ją sam zarejestrować na swoje konto w Mój Antiksat, a jeżeli tak to jak to zrobić? Mały problem jest taki, że w Antiksat mam polski adres i nie wiem czy lepiej utworzyć nowe konto czy dopisać adres z miastem ze Słowacji i czy to wystarczy do ew. rejestracji karty?
Ahoj, ak ti toto píše WEB. tak s určitosťou je tvoja karta voľná/neregistrovaná a teda nemáš na nej ani predplatený žiaden TV balík.
Domnievam sa, že SORTEC si nespravili svoju robotu správne a teda ti nevytvoril žiadnu registráciu a ani ti neaktivovali kartu a ani TV balík.

Určite im zavolaj alebo napíš a informuj sa, či ti vytvorili registráciu a zároveň či ti predplatili aj TV balík.
- prinúť ich, aby tam spravili, v opačnom prípade od nich žiadaj naspäť € za predplatné TV balíka.

Registráciu si vieš vytvoriť aj sám podľa postupu, ktorý som ti písal už vyššie.


*** Doudo ***
- Antik SAT -
:beer:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zagraniczne platformy cyfrowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości