Antena mabo 1,8m parabola

Na tym forum możesz umieszczać oferty kupna i sprzedaży
Awatar użytkownika
Peyu
Moderator
Moderator
Posty: 3882
Rejestracja: 11 lut 2009, 21:09
Tuner: Wiele
Antena: Orbitron 3m MESH
Konwerter: Inverto KU C-band
Lokalizacja: Wielkopolska Leszno
Podziękował: 69 razy
Dostał Podziękowań: 256 razy
Kontakt:

Antena mabo 1,8m parabola

#1

Post autor: Peyu » 19 mar 2012, 20:03

Witam
Jak wiecie zakończono 2 edycje konkursu o antenkę mabo i oczywiście wyszło niezbyt pięknie z tym wszystkim jak to kolega Carmen napisał lepiej kupić niż dostać za free.
I jako że zbliża się wiosna i zostałem zmuszony o oddanie miejsca na ogrodzie zdecydowałem że ta oto antena przedstawiona na fotce do małego malowania lustra choć nie koniecznie idzie do ludzi za darmo kto chce niech przyjeżdża i zabiera ją.
I tym samym stwierdzam że szkoda zawracać sobie głowę o zdobywaniu anten zanim pojadą na przetop niestety ale taka jest rzeczywistość :wall:
Osoby chętne proszone o kontakt na pw lub gg lub email kto pierwszy ten lepszy odbiór osobisty lub przewoźnikiem którego mogę załatwić kwota przewozu wg:stawek kilometrówek.
Między osobami, które zgłoszą chęć otrzymania anteny wybiorę tą, która ma najwięcej postów. Wszyscy użytkownicy, którzy będą brali udział zostaną przedstawieni na forum, aby nie było przekrętów w ilości postów. Termin rozstrzygnięcia - piątek tego tygodnia do godziny 24.
Oto antenka.
http://img.photobucket.com/albums/v235/ ... 000400.jpg



Awatar użytkownika
Peyu
Moderator
Moderator
Posty: 3882
Rejestracja: 11 lut 2009, 21:09
Tuner: Wiele
Antena: Orbitron 3m MESH
Konwerter: Inverto KU C-band
Lokalizacja: Wielkopolska Leszno
Podziękował: 69 razy
Dostał Podziękowań: 256 razy
Kontakt:

Antena mabo 1,8m parabola

#2

Post autor: Peyu » 24 mar 2012, 19:08

A więc myślałem że nawet za darmo będzie większe zainteresowanie a tutaj też kicha do chęci otrzymania anteny zgłosiły się 2 osoby:
Kolega--
Bochma
ted72
I tak jak wspominałem na wstępie antenę otrzyma osoba z większą ilością postów i tym samym kolega Bochma wyprzedza kolegę ted72 i on otrzymuje antenkę proszę o kontakt w celu odbioru.
Zwycięzcy gratuluje.
Za ten post użytkownik Peyu otrzymał podziękowanie od:
bochma (24 mar 2012, 22:11)



Awatar użytkownika
bochma
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 477
Rejestracja: 07 lip 2010, 11:34
Tuner: gi-s 980 crci hd, FA tt hd pvr, Vitamin HD 5000
Antena: 180 cmx2 (28,2e i 49e), 120 cm (75e-11w)
Lokalizacja: Wągrowiec/Gołańcz/Kcynia, N52.93, E17.36
Podziękował: 12 razy
Dostał Podziękowań: 12 razy

Antena mabo 1,8m parabola

#3

Post autor: bochma » 24 mar 2012, 22:10

Bóg zapłać dobry człowieku, przynajmniej raz w życiu los mi dopisał :thumbsup: W celu sformalizowania transakcji odezwę się dopiero we wtorek na gg, bowiem jestem na wyjeździe na wschodzie Polski :cigar:


Parabola Mabo 180 cm (2 sztuki - 28,2e oraz 49e)
Ofset Laminas 120x125 cm (75e-11w)
Vitamin 5000HD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości