Platforma n w pełni gotowa na technologię przyszłości

Forum poświęcone działalności i ofercie platformy cyfrowej grupy ITI
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pilot
Ekspert
Ekspert
Posty: 1088
Rejestracja: 14 wrz 2009, 9:27
Tuner: FX+nbox+inne
Podziękował: 1 razy
Dostał Podziękowań: 5 razy

Platforma n w pełni gotowa na technologię przyszłości

#1

Post autor: Pilot » 08 maja 2012, 18:03

Obrazek

Informacja o cyfryzacji telewizji naziemnej elektryzuje wszystkich telemaniaków. Platforma n jest już w pełni gotowa do całkowitego zastąpienia sygnału analogowego jego cyfrowym odpowiednikiem. Abonenci platformy n oraz Użytkownicy telewizji n na kartę nie mają się czego obawiać. Sto procent dekoderów dostępnych w ofercie platformy n umożliwia odbiór cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T (Digital Video Broadcasting-Terrestrial) dzięki wbudowanemu lub zewnętrznemu tunerowi DVB-T.

Co ważne - platforma n daje możliwość uzyskania dostępu do DVB-T zarówno użytkownikom oferty pre-paid telewizji n na kartę, jak i osobom, które zdecydują się na ofertę abonamentową. Oznacza to, że każdy posiadający w swoim domu dekoder platformy n, po przejściu na sygnał cyfrowy, będzie mógł dalej oglądać swoje ulubione programy i nic go nie ominie.

- „Proces wdrażania naziemnej telewizji cyfrowej, rozpoczęto 30 września 2010 roku. Od tego momentu nastąpił zasadniczy zwrot technologiczny w dziedzinie poprawienia jakości dostępu do usług telewizyjnych w Polsce. Do połowy 2013 roku sygnał analogowy zostanie całkowicie zastąpiony przez jego cyfrowy odpowiednik. Platforma n jest gotowa na taką rewolucję na rynku telewizyjnym, a jej Abonenci mogą spać spokojnie!” - powiedział Artur Przybysz, członek zarządu platformy n. Nieważne co wybierzesz z portfolia usług platformy n, zawsze będziesz gotowy na DVB-T.

Telewizja n na kartę - oferta pre-paid - Oferta pre-paid telewizji n na kartę to propozycja skierowana do wszystkich osób ceniących sobie niezależność i wolność podejmowania decyzji. Jej podstawowe wyróżniki to m.in.: brak konieczności zawierania umowy i opłacania abonamentu oraz prosty - jak telefon na kartę - dostęp do oferty, odnawiany na zasadzie doładowania miesięcznego. Użytkownik może wybierać spośród trzech specjalnie przygotowanych pakietów: Domowego HD, Premium HD oraz Bez opłat. Użytkownik telewizji n na kartę może wybrać spośród dwóch dekoderów. Pierwszy ma wbudowany tuner DVB-T, drugi wyposażony jest w tuner zewnętrzny.

medianews


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „n telewizja nowej generacji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość